Ivana StotkováMiss CARat Tuning 2016

Dievčensky krásna, sofistikovane milá budúca právnička, ktorá svojim decentným vystupovaním, charizmou a profesionálnym prístupom patrí nepochybne k favoritkám súťaže

Výška: 170
Váha: 46
Miery: 87 – 60 – 89

Záľuby:
Tancovanie, plávanie, cestovanie, rada sa stretávam s priateľmi. Okrem toho som v prvom ročníku na právnickej fakulte v Trnave. V budúcnosti by som chcela byť právnička, so zameraním na trestné a medzinárodné právo. Mojim snom je tiež byť letuškou pre nejakú zaujímavú leteckú spoločnosť. S tanečnou skupjou BAILADORA skúšam, venujem sa štýlom latino, raggay ton, dancehall.

Prečo si sa prihlásila:
"Vo finále Miss CT som túžila byť už dlhšie a som veľmi rada, že tento rok mám príležitosť spoznať nových ľudí, zažiť fantastickú atnosféru na festivale, adrenalín, ktorý sa spája s motošportom a týmto spôsobom odštartovať modelingovú kariéru, čo by tiež veľmi bavilo."

FINALISTKA Č.3 – IVANA STOTKOVÁ
20 ročná Bratislavčanka vyniká dokonalou prirodzenou krásou. Distingvované vystupovanie, elegantné a reprezentatívne správanie sa v každej situácii, robia z budúcej právničky a návrhárky neprehliadnuteľnú dámu v každej spoločnosti.
„Medzi moje záľuby patrí predovšetkým tancovanie, plávanie, cestovanie, rada sa stretávam s priateľmi. Okrem toho som v prvom ročníku na právnickej fakulte v Trnave. V budúcnosti by som chcela byť právnička, so zameraním na trestné a medzinárodné právo. Mojim snom je tiež byť letuškou pre nejakú zaujímavú leteckú spoločnosť. Uvidíme, čo mi život prinesie. Teraz sa venujem prevažne tancu. S tanečnou skupjou BAILADORA skúšam, venujem sa štýlom latino, reggaeton, dancehall.
Mám ambíciu v budúcnosti vytvoriť vlastnú fashon značku. Spolu s mojou kamarátkou, ktorá sa volá tiež Ivana, už usilovne pracujeme na vizuáloch a dúfam, že to bude mať úspech. Značka sa bude volať IVANAS a bude mixom viacerých štýlov určená pre dámy i pánov, takže aj elegantnejšie modely, streetstyle a aktuálne trendy.
Vo finále Miss CT som túžila byť už dlhšie a som veľmi rada, že tento rok mám príležitosť spoznať nových ľudí, zažiť fantastickú atmosféru na festivale, adrenalín, ktorý sa spája s motošportom a týmto spôsobom odštartovať modelingovú kariéru, čo by tiež veľmi bavilo.
Čo sa týka životného štýlu, striktne dodržiavam pitný režim, zdravo sa stravujem a postavu si formujem najmä tancom a vo fitku.
 
foto: LSZ PHOTOGRAPHY
make-up: BEAUTY STUDIO IVANA CHRISTOVÁ
kolekcia: SHOP.STEELART – CARATKY 2016 ( čoskoro v predaji )
hairstyling: FREDERIC MORÉNO ( JIRKA BLATNÝ )
topánky, doplky: EWA MODA ( www.moda-ewa.sk )

 


Zatvoriť