Kristína KucianováMiss CARat Tuning 2016

Bývalá tenistka je skvelá kočka, s rozhľadom a vystupovaním naozajstnej dámy, ktorá sa vie ale poriadne odviazať a zabávať. Športovkyňa telom i duchom a snáď aj nádejná spevácka hviezda!

Výška: 170
Váha: 56
Miery: 92 - 65 – 90

Záľuby:
keďže som bývalá tenistka je to v prvom rade šport, venujem sa boxu, veľa času trávim v posilňovni, baví ma fotomodeling, ktorému by som sa chcela venovať, v neposlednom rade je to hudba, zábava a priatelia:) Venujem sa spevu.

Prečo si sa prihlásila:
"Prihlásila som sa aby som sa mohla zviditeľniť, skúsiť vody showbiznisu a vyhrať:) keďže som exhibicionistický a aktívny typ človeka beriem to ako príležitosť sa presadiť."

FINALISTKA Č.6 – KRISTÍNA KUCIANOVÁ

Súťaž Miss Carat Tuning prišla vyhrať a vôbec sa tým netají! Sexy blondína s dokonalým telom, krásnou tvárou, záplavou svetlých vlasov a povahou, ktorou si získava obdiv a sympatie všetkých, ktorí s touto kráskou prídu do kontaktu. Bývala reprezentantka v tenise aktuálne pokukuje po kariére speváčky, fotomodelky a televíznej hviezdy! Nepochybne na to má všetky predpoklady a jej účasť vo finále MISS CARAT TUNING jej v tom určite pomôže. Ruženec vytetovaný na jej stehne nie je prejavom rebélie, ale skôr ukazovateľom, že Kristína sa hrdo hlási ku kresťanstvu a dokonca spieva aj v kostolnom zbore. Plná prekvapení, paradoxov a skúseností zo života aj za hranicami Slovenska, búra klišé o naivných a nesamostatných blondínkach:-)

„Keďže som bývalá tenistka, športu sa venujem neustále. Boxujem, veľa času trávim v posilňovni, ale baví ma tiež fotomodeling, ktorému by som sa chcela venovať. Strašne rada sa zabávam s dobrými priateľmi, milujem hudbu a rada by som sa presadila aj ako speváčka.

Do Miss Carat Tuning som sa prihlásila, aby som sa mohla zviditeľniť, skúsiť vody showbiznisu a vyhrať:). Keďže som exhibicionistický a aktívny typ človeka, beriem to ako príležitosť sa presadiť.“

foto: LSZ PHOTOGRAPHY

make-up: BEAUTY STUDIO IVANA CHRISTOVÁ

kolekcia: SHOP.STEELART – CARATKY 2016 ( čoskoro v predaji )

hairstyling: FREDERIC MORÉNO ( JIRKA BLATNÝ )

topánky, doplky: EWA MODA ( www.moda-ewa.sk )

 


Zatvoriť