Marína RanetaMiss CARat Tuning 2016

Krásna Moldavka vyniká nielen výškou ( 180cm,) ale najmä svojou výraznou krásou a talentom. Huslistka, tanečnica a modelka.

Výška: 180
Váha: 59
Miery: 89 – 62 – 90

Záľuby:
Študujem na VŠMU odbor husle. Je to náročný nástroj, človek musí celý život na sebe pracovať a trénovať. Milujem hudbu všeobecne. Mám rada klasiku, ale aj aktuálnu modernú muziku, chodievam do divadla, či na koncerty filharmónie, s ktorou aj hrávam. Hrám tiež v orchestri VŠMU, ale rada by som skúsila aj modernejší štýl, niečo na spôsob Vanessy Mae. K husliam ma priviedli moji rodičia a ja som im za to veľmi vďačná. Krásna žena, ktorá dokáže hrať na tak nádhernom nástroji je podľa mňa skvelá kombinácia a aj preto sa budem snažiť byť čo najlepšou huslistkou. Okrem Slovenska a Modavska, som si už stihla hrať v Nemecku, v Rumunsku a čakajú ma ďalše zaujímavé zahraničné cesty. Okrem toho sa intenzívne venujem spoločenskému tancu a v minulosti som robila gymnastiku. Vďaka tancu som precestovala kus sveta a som za to veľmi vďačná.

Prečo si sa prihlásila:
"Z finalistek Miss Carat Tuning som najvyššia, čo ma predurčuje prevažne na predvádzacie móla. Strašne rada predvádzam krásne modely. Mala som šťastie byť modelkou na viacerých zaujímavých prehliadkách a rada by som sa tomu venovala čo najdlhšie."


Zatvoriť