Klubové parkovanie na CaTP XV. 2018

15. máj 2018 /

Najväčší motoristický, tuningový a párty festival CAR AT TUNING PARTY sa opäť blíži a my by sme radi vytvorili komfortné podmienky pre všetky seriózne motoristické kluby, aby sme dali vhodný a štýlový priestor pre všetkých autíčkárov, motoristov a partie kamarátov.
Pokiaľ máte záujem o klubové parkovisko, ohradené plotmi, budeme radi,  ak nám dáte čím skôr vedieť.
Podmienky klubového parkoviska:
Je potrebné, aby predseda klubu, resp. zodpovedná osoba za vybavenie klubového parkoviska nás kontaktovala na: info@steelart.sk  s požiadavkou vytvorenia klubového parkoviska na CAR AT TUNING PARTY XV.  a zároveň nahlásil názov klubu.
-       Minimálny počet áut v klubovom parkovisku : 50 ( maximálny počet je neobmedzený )
-       Klubové parkovisko, resp. plocha je bezplatná

-    Budeme radi, ak sa klubové parkoviská budú čo najzaujímvejšie brandovať, kreatívne si vyzdobia svoju plochu a budú sa hrdo hlásiť čo najštýlovejšou formou k značke svojho klubu
CAR AT TUNING PARTY ako prvá akcia na Slovensku začala aktívne podporovať klubovú scénu a v tomto ročníku chceme naše/Vaše klubové parkoviská zefektívniť a najmä sa postarať o komfort a väčšiu bezpečnosť všetkých zúčastnených klubov.
Klubové parkovisko je určené všetkým automobilovým klubom, ktoré spájajú ľudí s rovnakou vášnou – láskou ku autám. Na toto parkovisko sú vždy vpustené iba autá, ktoré patria ku zaregistrovaným klubom. Zmysel tohoto parkoviska je, aby mohli všetci členovia daného klubu parkovať pohromade, stráviť čas na CAR AT TUNING PARTY spoločne a v neposlednom rade sa aj prezentovať ostatným návštevníkom.

Pre najpočetnejší klub je pripravený veľký výherný pohár ako odmena za skvelú organizáciu a fungovanie klubu!


Zatvoriť