Párty

Piatok

Stage A

20:00 – EUROPA 2 - párty začína!

...súťaže, srandičky a kopec skvelej zábavy s hviezdami rádia EUROPA2!

Zobraziť viac

20:30 - ALESS

Vystúpenie mladej a talentovanej rapper-ky ALESS

Zobraziť viac

21:00 - 1.kolo semifinále RESTART FREESTYLE BATTLE

RESTART FREESTYLE BATTLE bude skvelým spestrením nielen piatkového line-up-u spolu s porotcami: Čistychov, Tafrob, Shomi, Strapo a moderátormi: Trisky, Šorty

Zobraziť viac

22:00 - MISS CARAT TUNING 2015 - finále

Najcoolovejšia súťaž ženskej krásy! Tie najkrajšie, najštýlovejšie a najsexy dievčatá zabojujú o prestížny titul reprezentantky motošportu na Slovensku.

Zobraziť viac

ADiss

Raper/spevák, ktorý podporí finalistky MISS CARAT TUNING svojími super songami

Zobraziť viac

Andrew May

Andrew May : je 28 - ročný spevák a skladateľ, ktorého tvorbu čoraz častejšie počuť zo slovenského rádiového éteru. Jeho single úspešne bodovali na popredných priečkach rádiových hitparád a jeho videoklipy boli odpremiérované aj v TV Markíza, TV Joj a momentálne rotujú na hudobnej stanici TV Óčko. Je zakladateľom novej hudobnej formácie The Young Generation a taktiež pracuje na svojom sólovom albume.

Zobraziť viac

23:00 - 2.kolo semifinále RESTART FREESTYLE BATTLE a vystúpenia porotcov ČISTYCHOV, TAFROB, SHOMI

RESTART FREESTYLE BATTLE bude skvelým spestrením nielen piatkového line-up-u spolu s porotcami: Čistychov, Tafrob, Shomi, Strapo a moderátormi: Trisky, Šorty

Zobraziť viac

MISS CARAT TUNING 2016 - vyhlásenie výsledkov súťaže

Fantsatické finále súťaže MISS CARAT TUNING vyvrcholí slávnostným vyhlásením výsledkov

Zobraziť viac

00:15 - KONTRAFAKT

Headliner, bez ktorého by CAR AT TUNING nebolo to, čím je! Najväčší králi slovenského hip-hopu zadelia na domácej pôde v Piešťanoch tú najlepšiu a najväčšiu párty!

Zobraziť viac

01:15 - EUROPA 2 - DEX show

Najaktuálnejšia muzička, známe hity, skvelá párty... o to sa postarajú Bidlo a Marco z rádia EUROPA 2!

Zobraziť viac

Stage B

SK

IN DA CLUB stage

19:00 – DJ PUFO
20:00 – DJ JUICE
21:00 – DJ CHARLIE BROWN
22:00 – DJ WOODY
23:00 – DJ BALINO
0:00 – DJ JOHNNY DE CITY
1:00 – DJane SIONNI
2:00 – DJ LUKAS DALOOP
3:00 – DJ LUCATINO vs. DJ KILLECKO
4:00 DJ E-SEMANCIK

Zobraziť viac

Sobota

Stage A

16:00 - autogramiáda MISS CARAT TUNING 2016 ( víťazky a finalistky )

Aktuálna Miss Carat Tuning spolu s ostatnými finalistkami Vám rady venujú krásnu pamiatkovú podpiskartu, príp. sa s Vami odfotia:-)

Zobraziť viac

SK

19:00 - SLÁVNOSTNÉ VYHLÁSENIE VÝSLEDKOV SÚŤAŽÍ

Slávnostné vyhlásenie výsledkov súťaží v disciplínach:
šprint
tuning battle
dB Drag

Zobraziť viac

ADiss

Mladý Bratislavčan odšatruje sobotnú párty so super songami.

Zobraziť viac

20:30 - RESTART FREESTYLE BATTLE 2016 FINÁLE part 1. a vystúpenia porotcov ČISTYCHOV, TAFROB, SHOMI

RESTART FREESTYLE BATTLE bude skvelým spestrením sobotného line-up-u spolu s porotcami: Čistychov, Tafrob, Shomi a moderátormi: Trisky, Šorty

Zobraziť viac

22:00 - L.U.Z.A.

Jedna z najstarších domácich hip-hopových skupín L.Ú.Z.A. vznikla okolo roku 1995-96, kedy sa stretla trojica ľudí – Čistychov, Slipo a DJ Hajtkovič. Nasledovali prvé pokusy o nahrávky, najprv doma na veži, no neskôr sa postupne dostávali do rôznych štúdií. Ľady sa hýbali, slovenský hip-hop rástol a v roku 1999 stretávajú kapelu Drvivá Menšina, s ktorou zakladajú crew Názov Stavby. Spoločne nahrávajú prvý trek s názvom Názov Stavby.

Pod týmto menom spolu začínajú koncertovať a hosťujú na rôznych kompiláciách. Píše sa rok 2000 a svetlo sveta uzrel ich prvý vinylový nosič. Obsahoval 10 skladieb, ešte stále však rozdelených na produkcie od Lúzy a Drvivej Menšiny. Neskôr začínajú na plno pracovať na spoločných skladbách, čo vrcholí v roku 2003 do legendárneho CD albumu „Reč Naša“. Ním odštartovali kolotoč viac ako 100 koncertov, mediálný záujem, množstvo hosťovaní a dokonca aj zahraničnú spoluprácu, keď sa mihli na CD poľského rapera Fu. Čistychov neskôr vydáva svoj sólový album „Né Produkt“, ktorý bol prvým slovenským rapovým albumom s masovou distribúciou, a tak projekt Lúza išiel na chvíľu bokom.

Dlhých desať rokov očakávaný album petržalskej skupiny L.U.Z.A. je tu a nesie so skupinou už zažité meno "3mená 4písmená" a servírujú nám najsurovajší rap z petržalských ulíc. Za majkom môžete počuť Ega v parketovej "Lov", Rytmusa aka Don Fantastický pes vo fanúšikom už možno dobre známej "Hudba z ulice", Drvivú menšinu v treku "Idú po mne", fantastický vokál od Tiny v skladbe "Ja mám hudbu" spolu s klavírom od Mariána Čekovského, Druhú Stranu vo výstižnom treku "Petržalka" alebo Miky Moru v náreze "Kto do teba kameň". Spevom a gitarkou podporil uprimú "Ťažko budem iný" aj Igor Kmeťo ml. Nechýba klasika "Aby si niečo..." a samozrejme titulný singel "Večer s Lúzou" v rozšírenej album verzii.

Album "3mená 4písmená " vychádza 5.2.2007, a 24.3.2007 sa uskutoční exkluzívny krst v bratislavskom klube Dopler.

Zobraziť viac

22:45 - DJ Hajtkovič a nočné DRIFTY!

Hajtkové začiatky siahajú až do roku 1996.

Vtedy sa prvý krát dostal ku gramofónovej tvorbe a samotnej produkcii,
pričom k hudbe mal blízko už od malička.

V roku 1996 založil s Čistýchovom a Slipom rapovú skupinu L.U.Z.A.

V roku 2000 sa spojili s chalanmi z Drvivej menšiny (Bacil, Šegy, DNA)
a založili legendárnu crew Názov Stavby a vydali dva albumy v roku
2000 a 2003

ÚSPECHY:
V roku 2007 Hajtko vyprodukoval úspešný album L.U.Z.A. „Tri mená
štyri písmená“ . V rovnakom roku získali ocenenie Aurel za najlepší
album v kategórii hip hop.

Hajtko nestagnoval ani posledné roky okrem hrania vydal niekoľko
mixtapov, má vlastnú reláciu v rádiu SiTy MASTER radio show. Najviac
sa venuje svojej srdcovke a to produkovaniu vlastnej hudby, na triku
má množstvo úspešných produkcii napr. s legendárnym zoskupením Názvom
Stavby ktorí V roku 2014 vydali rozlúčkový singel "Posledny výstrel"
alebo Majkom Spiritom "Im The One" , Kali "Stále ďalej" ....Tina,
Rytmus a mnoho ďalších.
2013 - založil vlastné vydavateľstvo Hajtkovič Records.

2014 - vydal projetkt Slipo & Hajtkovič album KDE JE RAP?
Celkovo je doposiaľ jeho tvorba zvečnená na 27 nosičoch a ako Dj má na
konte niekoľko mixtejpov a mashupov.

ČOMU SA VENUJEM:
V súčastnosti sa venuje DJ –skému hraniu a „rozprúdeniu zábavy“ po
najlepších cluboch v SR a CZ.
Venuje sa všetkým hudobným štýlom aj keď srdcu najbližšie sú mu už
známe RnB, Hip Hop, Reggaeton či Trap. V jeho repertoári nájdete aj
Klubovú hudbu , Latino a na letné terasové párty obľúbenú soul chill
music.

Zobraziť viac

00:15 - MOMO

Roman Grigely, známy ako Momo (kedysi eMO2), je slovenský rapper, ktorý pochádza z Petržalky. Patrí medzi pôvodných členov bratislavskej hip-hopovej skupiny XIV (Štrnásť). V roku 2008 vydal svoj debutový album Nepatrím medzi… pod vydavateľstvom Hip-Hop.sk/EMI. Počas svojej hudobnej kariéry veľakrát spolupracoval so skupinou Druhá Strana a ich členmi na ich sólových projektoch. Jeho štýl, ktorý predviedol na debutovom albume, bol dosť agresívny, uličný a obsahoval dissy na iných rapperov, adresované najmä skupine H16 a jej členom. V roku 2011 vyšiel jeho druhý album Stratená rovnováha, ktorý sa niesol oproti debutovému v modernejšom, miernejšom a menej agresívnejšom duchu. Koncom roka 2013 vydal tretí album Za očami pod vlastným vydavateľstvom Nedám sa okoňovať records, v roku 2014 vyšiel album Rival a v 2015 aktuálna novinka HEROIN.

Zobraziť viac

01:00 - IGOR KMEŤO ml.

Igor Kmeťo sa narodil 8.3. 1979 v Bratislave. Jeho hudobný talent sa prejavil už v detstve, keď ako šesť ročný začal hrať na bicie nástroje. Svoj talent rozvíjal na štátnom konzervatóriu v Bratislave, kde sa venoval hudobnému nástroju – saxofónu a klavíru. Ako 16-ročnému mu otec splnil sen a umožnil mu cestu do USA, kde sa venoval modernej hudbe.

Svoju kariéru začal v roku 2003, keď vyšiel jeho prvý singel Bubamara. Album Bubamara má v dnešnej dobe na konte 60 000 predaných nosičov (multiplatinovú platňu). O rok neskôr (2004) Igor pozval na svoj album slovenskú rapovú jednotku Rytmusa, s ktorým nahral hit Amen Savore, ktorý rotoval v slovenských aj českých rádiách.

Momentálne sa Igor popri nahrávaniu sólového albumu venuje produkcii. Môže sa pochváliť vlastným štúdiom – GITANO RECORDS, kde vyprodukoval a nahral hudbu niekoľkým známym slovenským hudobníkom, medzi ktorými spomenieme napríklad Rytmus – Kráľ (album), Tina, Rick Bailey, Robo Opatovský, Lúza, Suvereno, Kmeťo band.

Zobraziť viac

01:45 - DJ KEBAR

Dj a Producent z Bratislavy. Začiatky dj-ingu siahajú zhruba do roku 1999. S vlastnou produkciou som začal asi o rok neskôr - najprv v skupine SKAZA, nesôr spolupráca s Majkom Spiritom (ešte ako Dilema) a MCL na skladbe „Poézia Ulice”. Zhruba v tej istej dobe vznikla skupina 14, ktorej som sa staral o produkciu. Popri 14-ke som začal robiť hudbu aj pre skupinu DRUHÁ STRANA pod umeleckým menom Mŕtvy Aleš :)
O pár rokov neskôr som s Mikym Morom založil ŠTÚDIO STOKA, v ktorom sa nahralo zopár skladieb aj na MOMOv album NEPATRÍM MEDZI, Rytmus nahral skladbu „Zostalo ticho” a samozrejme dáka tá DRUHÁ STRANA a mnoho ďalších.
V súčasnosti mám vlastné štúdio (Kebar Studio Petržalka), v ktorom nahrávali už rôzni interpreti - bližšie info na stránke „Kebar Studio Petržalka”...

Zobraziť viac

Line-up

CAR AT TUNING party je akcia určená nielen fanúšikom krásnych, rýchlych, štýlových a originálnych áut. Je to zároveň tá najlepšia hip-hopová, tanečná, fashion open air akcia s hviezdami showbiznisu, najkrajšími dievčatami, ktoré súťažia o prestížny titul krásy, profesionálnymi moto-športovcami a v neposlednom rade medzinárodne známi DJ’s s top tanečnými setmi pre všetkých hudobných fajnšmekrov!
Jedinečná párty na tuningovom zraze s tými najzvučnejšími menami zo slovenskej hip-hopovej scény!

Piatok, 10. jún     

Párty začína hneď po voľných šprintoch a drift exibíciách.
Už o 20:00 bude stage patriť tým najlepším zo slovenskej hip-hopovej scény, známym rádiovým spíkrom a veľkolepému finále súťaže MISS CAR AT TUNING!

Do skorých ranných hodín bude na STAGE-i B hrať množstvo vychytených DJ’s v programe IN DA CLUB.

Chýbať nebudú hip-hopové hviezdy ako: RYTMUS, EGO, ANYS – KONTRAFAKT, ČISTYCHOV, STRAPO, SHOMI, TAFROB, ADiss, ALESS, semifinále RESTART FREESTYLE BATTLE

Moderátori a DJ’s rádia EUROPA2: Vlado, Di, Tomáš, Binďo, Marco, Bidlo

Známe osobnosti: IVANA CHRISTOVÁ, DANIELA CHRISTOVÁ, ANDI NEUMANNOVÁ, LUKÁŠ ADAMEC, LeRa, JANA HRMOVÁ, LUCIA MOKRÁŇOVÁ, JURAJ TATÁR, MÁRIA LECHMANOVÁ, KRISTÍNA MEČKO, MAMBA, …

Sobota, 11. jún

Už v ranných hodinách zavítajú do areálu letiska tie najobdivuhodnejšie veterány, ktoré sa predstavia počas pretekov FIVA WORLD RALLY! Chýbať nebude ani Giacomo Agostini - taliansky motocyklový multi-majster sveta – najúspešnejší pretekár všetkých čias! Z legiend slovenských motocyklových závodov sa predstaví pretekár Peter Baláž ( desaťnásobný majster Československa a trojnásobný majster Európy historických závodných motocyklov, radí sa k najväčším osobnostiam našej motocyklovej histórie.) Po oficiálnych šampionátoch šprintérov, driftérov, meraniach dB Drag a súťaži  Tuning Battle v kategórii Show&Shine, bude na hlavnom stage-i slávnostné  vyhlásenie výsledkov za asistencie krásnych CARATIEK a odovzdávanie víťazných pohárov a ocenení v jednotlivých kategóriach. Najlepší STUNTRIDERI z MOTOTV SHOW predvedú na svojich motocykloch dychberúce exibície, interaktívny program a šou plnú adrenalínu! Počas soboty zažijete množstvo atracií, sprievodného programu, autogramiádu MISS CARAT TUNING a motoristické prekvapenia!:-)

Večerná párty bude patriť finále RESTART FREESTYLE BAATLE-u – s porotcami: Čistychov, Tafrob, Strapo, Shomi ! Moderuje -  Trisky & Šorty.

Na festivale vystúpi tiež raper ADiss, MOMO  a o skvelú zábavu sa postará IGOR  KMEŤO ml.

Pred polnocou zažijete NOČNÉ DRIFTY!!!

A párty pokračuje s DJ Hajtkovič – om a DJ Kebar -om !!!

Nedeľa, 12. jún

V nedeľu festival pokračuje! Opäť si zajazdíte na voľných šprintoch a  užijete si finále šampionátu v DRIFToch!

…vidíme sa…


Zatvoriť