Po prvýkrát aj sobotná mega párty na CARat-e!!!

14. mája 2014 /

Po prvýkrát na CARat Tuning Party aj sobotná hudobno-tanečná párty so zameraním na EDM /electronic dance music!

LE GRANDE HOUSE a ich rezidenti – Charlie Clubber a Tamira pripravujú sobotňajší CARat Tuning šou program,  ktorý bude nezabudnuteľný zážitok pre všetkých účastníkov zrazu. Predstavenie modernej hudby dneška a zajtrajška ľuďom prináša inú dimenziu zábavy v podobe vystúpení známych a obľúbených umelcov, DJ-ov, artistov a tanečníkov v spojení so špeciálnymi efektmi.

Le Grande House patrí medzi overené značky, nie len v klubovom prostredí, ale aj ako súčasť veľkých festivalov. Okrem slovenského a českého trhu, expandovali aj do Anlicka a momentálne sa posúva do Nemecka a Rakúska. Dlhoročné skúsenosti a profesionalita účinkujúcich má za následok dôveru zo strany klubov, organizátorov a v neposlednom rade fanúšikov, ktorí neváhajú pravidelne prekonávať veľké vzdialenosti. Odmenou im je vždy jedinečný a silný hudobný zážitok, ale aj darčeky priamo od rezidentov, ktoré sú v prevažnej časti originál CD Le Grande House v špeciálnych edíciách, ale aj vecné darčeky od partnerov.

Mixované CD a hudobná produkcia v mieste konania je výnimočná hlavne pre milovníkov elektronickej hudby. Štýl ktorý do sveta masívne pretláčajú hviezdy svetového djského formátu vrchnej TOP 100 a množstvo iných na seba upriamuje čoraz väčšiu pozornosť celého sveta. Rezidenti ako skúsení hudobníci rozpoznávajú podpis najväčších hitov a skladby okamžite servírujú domácemu publiku častokrát vo vlastných, špeciálne upravených remixoch. Preto nie je žiadnym prekvapením, ak na Le Grande House začujete tie najhorúcejšie hity od spomínaných interprétov, ktoré sú ešte ako neznáme prezentované na najväčších parties ako UMF, Tomorrowland, WMC a pod.

Preto pamätajte: Nemusíte chodiť ďaleko aby ste zažili atmosféru ako na Miami J. Stačí ak sa necháte zlákať do víru jedinečnosti a nenecháte si újsť sobotnú CARat Tuning LE GRANDE HOUSE PARTY vo veľkom štýle priamo v areále piešťanského letiska.

Súčasťou LE GRANDE HOUSE bude aj exkluzívne vystúpenie skupiny PYROTERRA z ČR, ktorá predvedie ohňovú pyrotechnickú šou. Fireshow Pyroterra je symbiózou modernej hudby, tanca a akrobacie v dynamických choreografiách, ktoré dopĺňa množstvo špeciálnych efektov, vrátne veľkého pyrotechnického záveru. Táto formácia účinkuje vo veľkých projektoch medzinárodného charakteru. Slovenskému publiku sa predstavili aj účinkovaním v TV šou Československo má talent:https://www.youtube.com/watch?v=pg5g6vghYVo

LE GRANDE HOUSE prináša tiež ACROBATIC POLE DANCE,  VZDUŠNÚ AKROBACIU, ELECTRIC ROBOT’S , LASER & LIGHT SHOW  a SEXY GOGO DANCERS

         CARat Tuning Party končí tentokrát až v nedeľu ráno!!!  😈


Zatvoriť