BLINNKER spojí milovníkov áut na CAR AT TUNING PÁRTY XIV.!

9. júna 2017 /

Tá najväčšia show, s tou najnovšou aplikáciou

CAR AT Tuning Party je najväčšou motoristickou show na Slovensku. Takáto obrovská akcia, s toľkými motoristickými nadšencami na jednom mieste, si jednoducho pýta aplikáciu, ktorá všetky motoristické duše spojí pohodlne a čo najzábavnejším spôsobom. Vytvorte si profil na sociálnej sieti BLINNKER a komunikujte so svojimi priateľmi, počas najväčšieho motoristického sviatku na Slovensku.

Žite svoj motoristický život s vašimi priateľmi, vďaka aplikácii BLINNKER

Pozvite svojich priateľov do sociálnej siete BLINNKER a buďte v obraze, počas celého festivalu rýchlosti, dymu, hluku, krásnych áut a samozrejme žien. Podeľte sa so svojimi priateľmi o svojich štvor a dvojkolesových miláčikov, na sociálne sieti BLINNKER. Nenechajte si ujsť jedinú fantastickú chvíľku zo šprintov, driftov a hromady naložených koncertov, počas celého víkendu.

Hodnoťte autá svojich priateľov, komentujte, komunikujte cez klasický messenger v aplikácii, či si píšte rovno na číslo vašej poznávacej značky, cez funkciu ŠPZ messenger. Taktiež sa vďaka aplikácii BLINNKER môžete zúčastniť hlasovania v súťaži CAR FANS CUP a podporiť svojich favoritov.

Príďte k nám na kus reči a poriadny chillout

Oddýchnite si v našom chillout stane, neďaleko hlavného pódia a odhaľte zákulisie sociálnej siete BLINNKER. Priamo zo stanu si aktualizujte svoj BLINNKER profil vo freewi-fi zóne. Príďte do príjemnej spoločnosti na kus reči a podeľte sa s nami o dojmy z festivalu a našej aplikácie.

Tešíme sa na vás!


Zatvoriť