CARATKY NA DOVOLENKE SNOV

16. mája 2017 /

Finalistky súťaže krásy MISS CARAT TUNING 2017 absolvovali fantastické sústredenie v slnečnom Tunisku. Oddych spojili s nafotením aktuálnej kolekcie plaviek, elegantných šiat a športového oblečenia. Okrem finalistiek sa zájazdu zúčastnil aj produkčný tím zložený z renomovaných odborníkov v rámci make-upu, hairstylingu, video a fotoprodukcie a nechýbala ani kontroverzná celebrita Zuzana Plačková, ktorá sa stala mediálnou tvárou súťaže.

Náročné prípravy na každodenné stylingy, fotenia a nácvik pózovania zvládli Caratky fantasticky. Niet sa čomu diviť, keď o nich bolo postarané priam ako o kráľovné. Luxusný 5* hotel vo vychytenom rezorte s all inclusive službami, fantastické jedlo, zaujímavé výlety, nákupy, plavba štýlovým katamaránom, či prehliadka nádherného golfového areálu na tradičných golfových autíčkach, fotenie na VIP privátnej terase na streche luxusného hotela, ktorú na fotenie poskytlo tuniské veľvyslanectvo a šéf prestížnej cestovnej agentúry, návšteva známej miestnej diskotéky a to všetko spojené s relaxom na pieskových plážach, či pri moderných bazénoch už len “dotunoval” nesmierne milý, ústretový a ochotný personál, ktorý dievčatám splnil všetko, čo im na očiach videl. Riaditeľ tuniského národného úradu pre českú a slovenskú republiku, M. Oussama Ben Yedder dievčatám ukázal, že predsudky voči kultúrnym rozdielom, ktoré máme vsugerované, nemajú s realitou absolútne nič spoločné. “Toľko galantnosti, pozornosti, príjemného a slušného správania som doteraz ešte nezažila. A to som už kus sveta precestovala,” podotkla speváčka LeRa, ktorá okrem koncertov šéfuje aj eventovej agentúre, ktorá pripravuje súťaž Miss Carat Tuning už desiaty rok. Pri foteniach Caratiek asistovala aj Zuzana Plačková, ktorá dievčatám ochotne pomáhala s profesionálnymi pózami a výrazom. Za posledné mesiace sa jej podarilo extrémne schudnúť a celkovo sa z drzej postavičky reality šou, stala obdivuhodná krásavica, ktorá púta pozornosť svojim výzorom na každom kroku. Finalistky mali čo robiť, aby neostali v jej tieni. Ale u Zuzany sme si už zvykli, že je rada stredobodom pozornosti. “Fantasticky som si oddýchla, užila som si množstvo atrakcií a zabavila som sa so skvelými ľuďmi, s ktorými sme zažili nezabudnuteľné žúrky. Táto dovolenka patrí nepochybne do kategórie nezabudnuteľných,” vyznala sa zo svojich dojmov Zuzana, ktorá sa do Tuniska plánuje určite čoskoro vrátiť.

lístky na CAR AT TUNING PARTY: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/9841/car-at-tuning-party-xiv

Text: STEELART

Foto: archív, Lucia Žofčíková

Make-up: Lucia Slezáková – Beauty Studio Ivana Christová

Hairstyling: Vladimir Lekar – Your Hairstylist

komplet fotogaléria na našom FB: https://www.facebook.com/pg/misscarattuning/photos/?tab=album&album_id=1774961139197051

 


Zatvoriť