NAJVÄČŠÍ MOTORISTICKÝ FESTIVAL NA SLOVENSKU PRINÁŠA AJ NAJVÄČŠIU LETNÚ TANEČNÚ PÁRTY!

8. mája 2014 /

NAJVÄČŠÍ MOTORISTICKÝ FESTIVAL NA SLOVENSKU PRINÁŠA AJ NAJVÄČŠIU LETNÚ TANEČNÚ PÁRTY!

CARat Tuning Party je najväčšia a najlepšia motoristická akcia medzinárodného charakteru, ktorú v našich končinách môžete zažiť. Šprinty zastrešené Slovenskou Šprintérskou Asociáciou, najakčnejšie jazdy riadeným šmykom špičkovými driftermi s možnosťou využiť atrakciu DriftTaxi, dB Drag Racing – súťaž stereosystémov v autách, najkrajšie autá v súťaži Tuning Battle kategórie Show&Shine, preteky v automobilovom slalome, kopec skvelých moto atrakcií, výborný program, množstvo adrenalínu a kopec zábavy. Celkovo uvidíte viac ako 1000 automobilov bojujúcich v takmer 70.-tich rôznych kategóriach o viac ako 200 prestížnych pohárov a ocenení! Na jedenástom ročníku CARat Tuning Party nemôže chýbať žiadny fanúšik skvelých áut, nádherných žien a kvalitných žúrov!

CARat Tuning Party bude tento rok po prvýkrát aj ako dvojdňový hudobný festival! Piatkova párty sa bude tentokrát niesť v znamení najpopulárnejšich DJ-ov a moderátorskych hviezd rádia Europa 2. Chýbať nebude ani tradičný koncert slovenského kráľa hip-hopu – Rytmusa a jeho nemenej úspešného kolegu Ega. Kontrafakt sa na domácej pôde v Piešťanoch predstaví v tej najlepšej forme! 4D je štvorica popredných raperov, producentov a DJ-ov na slovenskej hudobnej scéne, ktorí prichádzajú na CARat v rámci exkluzívneho turné 4D s jedinečným programom, na ktorom sa predstavia aj finalistky Miss Carat Tuning’14. Sexy dievčatá zabojujú o prestížny titul najkrajšej reprezentantky moto-športu na Slovensku. Desiatka nádherných Caratiek predvedie nielen svoje dokonalé telá, ale aj luxusné spodné prádlo, trendové plavky a exkluzívnu moto-kolekciu vytvorenú priamo pre túto akciu módnou návrhárkou Darinou Fabri. Raper Zverina odpáli nový album “Umelecké dielo” a svoju tvorbu predstaví aj nový objav na slovenskej hudobnej scéne– raper Puerto. Tradičným hudobným programom počas piatkovej párty je aj In Da Club Stage, ktorý je tradičnou zárukou skvelej tanečnej párty až do skorých ranných hodín.

Sobota bude patriť predovšetkým oficiálnym pretekom a moto-súťažiam, ktoré vyvrcholia slávnostným odovzdávaním cien a veľkolepou tanečnou LE GRANDE HOUSE party, na ktorej sa predstavia poprední slovenskí a zahraniční DJ’s na čele s rezidentmi Charlie Clubber a Tamirou. Skvelá laserová, svetelná a pyrotechnická šou bude obohatená o vystúpenia akrobatov, electric robotov, pole a gogo tanečníc.


Zatvoriť