Laura Leonie WallenMiss CARat Tuning 2016

Exotická kráska s jamajskými koreňmi, s rozkošnými kučierkami a snedou pokožkou je ozdobou finálovej zostavy CARATIEK

Výška: 172
Váha: 55
Miery: 85 – 67 – 91

Záľuby:
plávanie, tancovanie, čítanie kníh, adrenalínove aktivity

Prečo si sa prihlásila:
"Do súťaže som sa prihlásila aby som sa zviditeľnila, nabrala nové skúsenosti, spoznala nových ľudí, zažila niečo nové a hlavne preto, že som na ňu už nejaký ten rok pokukovala. :)"

FINALISTKA Č.8 – LAURA LEONIE WALLEN
Exotická kráska s koreňmi až z ďalekej Jamajky sa síce narodila už na Slovensku, no na prvý pohľad je zjavné, že svojou snedou pokožkou, krásnymi kučierkami a mandľovými očami, vyniká spomedzi ostatných CARATIEK. Laura je skvelá športovkyňa, tanečnica a v kolektíve obľúbená pre svoju nekonfliktnú a pohoďacku povahu.
“Pochádzam z Košíc, mám 22 rokov a od malička sa venujem športu, kde som prestriedala plávanie, volejbal, gymnastiku, basketbal, atletiku a nakoniec som sa dostala na tanec, kde som tiež prešla od hip-hopu ku brazilskej sambe a latino tancom. Momentálne študujem na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach šport a rekreáciu, no v blízkej budúcnosti mám v pláne vyštudovať aj psychológiu a venovať sa skôr tejto oblasti. Taktiež si chcem splniť svoj detský sen a to vlastniť vodičák na kamión a samozrejme motorku. Ale predovšetkým si chcem naplno užiť atmosféru na najlepšiom tuningovom zraze na Slovensku:-)”
foto: LSZ PHOTOGRAPHY
make-up: BEAUTY STUDIO IVANA CHRISTOVÁ
kolekcia: SHOP.STEELART – CARATKY 2016 ( čoskoro v predaji )
hairstyling: FREDERIC MORÉNO ( JIRKA BLATNÝ )
topánky, doplky: EWA MODA ( www.moda-ewa.sk )


Zatvoriť