Lenka MoškováMiss CARat Tuning 2016

Blonďavá bábika s dokonalými proporciami, ktoré sú dielom prírody. Dlhá blond hriva, modré oči a skvelá povaha modernej kočky je kombinácia, ktorá Lenku katapultuje medzi najneprehliadnuteľnejšie krásky finále.

Výška: 163
Váha: 48
Miery: 93 – 62 – 89

Záľuby:
priatelia , večerný beh, tenis, fitness

Prečo si sa prihlásila:
"Do súťaže som sa prihlásila pretože som vždy chcela trochu vynikať ..a táto súťaž je na to ako stvorená.. Niekoľko rokov som túžila po fotení predvádzaní a teraz sa mi to konecne splní. "

FINALISTKA Č.7 – LENKA MOŠKOVÁ
Ak existuje dokonalá predloha krásnej bábiky, tak tou je určite blond Barbie Lenka. S dlhočiznými vlasmi, modrými očami olemovanými výraznými mihalnicami a postavičkou, za ktorú by iné vraždili, je Lenka prototyp sna každého muža. Bez zásahu plastického chirurga sa pýši proporciami, ktoré dotvárajú jej imidž nežnej sexi šelmy neprehliadnuteľnej v dave krások. Lenka však nebola vždy takáto sexbomba. Ešte pred necelými 4.rokmi mala viac ako 80 kg a ani zďaleka nepripomínala dokonalú krásavicu. Vďaka silnej vôli, prísnemu jedálničku a poctivým tréningom vo fitku si vypracovala postavu snov. Lenka je dôkazom, že ak sa chce, všetko sa dá!
“Moje záujmy sú priatelia, večerný beh, tenis. Do súťaže som sa prihlásila, pretože som vždy chcela trochu vynikať a táto súťaž je na to ako stvorená.. Niekoľko rokov som túžila po fotení, predvádzaní a teraz sa mi to konečne splní. Po tých rokoch chudnutia sa mi konečne naplnia moje sny.”
foto: LSZ PHOTOGRAPHY
make-up: BEAUTY STUDIO IVANA CHRISTOVÁ
kolekcia: SHOP.STEELART – CARATKY 2016 ( čoskoro v predaji )
hairstyling: FREDERIC MORÉNO ( JIRKA BLATNÝ )
topánky, doplky: EWA MODA ( www.moda-ewa.sk )

Zatvoriť