Patrície SkálováMiss CARat Tuning 2016

Nádherná kráska s telom bohyne a povahou, vďaka ktorej sa stáva parťáčkou a obľúbenkyňou v každej spoločnosti. Patrícia pochádza z Prahy. Modelingu sa aktívne venuje od roku 2008.

Výška: 170
Váha: 51
Miery: 88 - 62 - 90

Záľuby:
motocross, adrenalín, skákanie padákom, muay thai, latino-americké tance a štandardné tance, hip-hop, dancehall

Prečo si sa prihlásila:
"Na Miss Carat Tuning som chcela získať ďalšie skúsenosti, spoznať nových ľudí a vyskúšať si, ako prebieha súťaž na Slovensku a nie iba v Čechách"

FINALISTKA ČÍSLO 1. – PATRÍCIE SKÁLOVÁ ( Praha)
Nádherná kráska s telom bohyne a povahou, vďaka ktorej sa stáva parťáčkou a obľúbenkyňou v každej spoločnosti. Patrícia pochádza z Prahy. Modelingu sa aktívne venuje od roku 2008. 
“Nikdy som nebola typická baba. Mám dvoch starších bratov, takže moje aktivity už od malička boli skôr chlapčenského zamerania. Milujem motocross, adrenalín, skákanie padákom, trénujem muay thai, tancujem latino-americké tance a štandardné tance, ale tancovala som tiež hip-hop, dancehall. Vyhrala som aj súťaž Miss Dance a reprezentovať ČR som bola až v Amerike.”
Patrícia má za sebou množstvo fashion editoriálov, módnych prehliadok, je tvárou viacerých značiek, vyhrala už viacero súťaží krásy.
“Na Miss Carat Tuning som chcela získať ďalšie skúsenosti, spoznať nových ľudí a vyskúšať si, ako prebieha súťaž na Slovensku a nie iba v Čechách.”
Patrícia má jasno, čo sa týka budúcnosti: “Pokiaľ sa bude dať, určite chcem ďalej robiť modeling, fotiť, cestovať, venovať sa fashion.”
Patrícia je typ ženy, ktorá vyzerá úžasne v kažkom štýle: “Milujem pohodlný športový štýl obliekania, milujem oversize štýl, tmavé farby, ale do spoločnosti sa rada oblečiem reprezentatívne a rada sa páčim.”


foto: LSZ PHOTOGRAPHY
make-up: BEAUTY STUDIO IVANA CHRISTOVÁ
kolekcia: SHOP.STEELART – CARATKY 2016 ( čoskoro v predaji )
hairstyling: FREDERIC MORÉNO ( JIRKA BLATNÝ )
topánky, doplky: EWA MODA ( www.moda-ewa.sk )


Zatvoriť