Romana DanišováMiss CARat Tuning 2016

Profesionálna tanečnica, choreografka, zakladateľka multižánrovej tanečnej skupiny WILD DIVAS, spisovateľka

Výška: 170
Váha: 51
Miery: 89 - 64 - 89

Záľuby:
tanec, tvorba choreografií, šport, beh s mojimi ružovými sluchátkami na ušiach v prírode, píše básne - aktuálne pripravuje
svoju prvú básnicku zbierku “Chcem ti niečo povedať.”

Prečo si sa prihlásila:
"Na casting som išla na základe správy, ktorá mi prišla na FB v znení: Zaujala si nás a touto cestou ťa pozývame na casting ... Povedala som si, prečo nie? A zrazu som vo finále, takže to bolo pravdepodobne správne rozhodutie ;)"

FINALISTKA ČÍSLO 2. – ROMANA DANIŠOVÁ DiS.art ( Žarnovica )
Umelkyňa, charizmatická tanečnica, choreografka a spisovateľka. Dievča, ktoré po tragickej udalosti nabralo odvahu, silu a odhodlanie a dnes je inšpiráciou pre mnohé ďalšie ženy. Má veľké plány a veľa úspechov pred sebou.
“Nakoľko som vyštudovaná profesionálna tanečníčka mojou hlavnou záľubou je práve tanec. Tomu venujem viacmenej všetok svoj voľný čas. Som choreografkou a zakladateľkou multižánrovej tanečnej skupiny WILD DIVAS a mám svoje tanečné štúdio DanseUp. Taktiež denne športujem a milujem beh s mojimi ružovými sluchátkami na ušiach v prírode. Je o mne všeobecne známe, źe musím byť stále v pohybe a som jednodcho nezastaviteľná.
Svoj voľný čas rada trávim s priateľmi a mojími tanečníčkami na našich tréningoch + píšem básne a aktuálne pracujem na vydaní svojej prvej básnickej zbierky “Chcem ti niečo povedať.” Na základe tragickej životnej udalosti som začala tvoriť básne. Pri autonehode mi zahynul dlhoročný priateľ, čo bola pre mňa obrovská rana, ktorej bolesť som zmierňovala práve tvorbou. Básne som začala uverejnovať na sociálnej sieti, na profile svojho priateľa. Mojou motiváciou bolo ukázať ľuďom, aby si vážili každú sekundu svojho života a užívali si prítomnosť rodiny, priateľov. Ani som netušila, že toľko ľudí to zaujme, že sa v mojich básňach nájdu, že ma začnú oslovovať neznámi ľudia s tým, že im moja tvorba veľmi pomohla a zmenila pohľad na život. Práve vďaka nim a pre týchto ľudí, vydávam knižne môj autorský debut a dúfam, že kniha bude mementom a pomocou pre mnohých ľudí.
Už teraz mám ďalšie plány na ďalše knihy, články a zaujímavé spolupráce.”
Romana sa bude spolupodieľať na vzniku choreografií na slávnostný finálový večer MISS CARAT TUNING, ktorý sa uskutoční 10. júna na letisku v Piešťanoch.


foto: LSZ PHOTOGRAPHY
make-up: BEAUTY STUDIO IVANA CHRISTOVÁ
kolekcia: SHOP.STEELART – CARATKY 2016 ( čoskoro v predaji )
hairstyling: FREDERIC MORÉNO ( JIRKA BLATNÝ )
topánky, doplky: EWA MODA ( www.moda-ewa.sk )


Zatvoriť