Veronika FaturíkováMiss CARat Tuning 2016

Veronika je živel, miluje výzvy, adrenalín, aktívny životný štýl. Je to pozitívny človek, často a rada sa smeje a nikdy s ňou nie je nuda.

Výška: 165
Váha: 48
Miery: 87 – 60 – 89

Záľuby:
tanec, fitness, akýkoľvek fyzický pohyb, cestovanie, aktívny život, spoločenské akcie a události, párty, čas strávený s priateľmi

Prečo si sa prihlásila:
"Vždy som obdivovala krásne ženy a život, ktorý prináša táto akcia. Nesie so sebou veľa nových skúseností, príležitostí do života. Chcem dostať príležitosť zviditeľniť sa a možnosť osobne rásť. "

Večne usmiatá, pozitívne naladaná, v každej spoločnosti obľúbená kráska s dokonalou postavičkou…neskrotný živel s energiou na rozdávanie. Naše CARATKOVSKÉ slniečko z Dubnice nad Váhom!
“Milujem tanec, fitness, akýkoľvek fyzický pohyb, cestovanie, aktívny životný štýl, spoločenské akcie a udalosti, párty, čas strávený s priateľmi.
Vždy som obdivovala krásne ženy a život, ktorý prináša súťaž Miss Carat Tuning. Nesie so sebou veľa nových skúseností, príležitostí do života. Chcem dostať príležitosť zviditeľniť sa a možnosť osobne rásť.
Som strašný živel, milujem výzvy, adrenalín, aktívny životný štýl. Som veľmi pozitívny človek, často a rada sa smejem a myslím, že so mnou nie je nikdy nuda.
Rada by som sa v budúcnosti venovala fotomodelingu, prehliadkám.
foto: LSZ PHOTOGRAPHY
make-up: BEAUTY STUDIO IVANA CHRISTOVÁ
kolekcia: SHOP.STEELART – CARATKY 2016 ( čoskoro v predaji )
hairstyling: FREDERIC MORÉNO ( JIRKA BLATNÝ )
topánky, doplky: EWA MODA ( www.moda-ewa.sk )


Zatvoriť