HIP-HOP START UP vo.2

15. apríla 2016 /

CAR AT TUNING PARTY je najväčší, najštýlovejší a najpopulárnejší motoristicko-hip-hopovo-tanečný festival, ktorý tento rok už po trinástykrát privíta na piešťanskom letisku všetkých fanúšikov motorizmu, luxusných áut, špičkového tuningu, motoristických súťaží a atrakcií, krásnych žien a výborného sprievodného programu. Piatkova a sobotná párty sa klasicky ponesie v duchu hip-hopu, fantastických koncertov tých najlepších na našej hudobnej scéne, finále Miss Carat Tuning a skvelých moderátorov a DJ-ov z rádia EUROPA 2.

Organizátori už po druhýkrát dávajú príležitosť novým tváram hip-hopovej scény odprezentovať svoju tvorbu priamo na hlavnom stage-i počas večerného programu pred tisíckami fanúšikov. Neopakovateľná atmosféra, perfektné referencie a pocit naozajstných hviezd čaká tých, ktorí zabojujú o svoju účasť na festivale.

Ak chceš účinkovať na najväčšom motoristicko – HIP-HOPovo – tanečnom podujatí na Slovensku, rapuješ, alebo máš hip-hopovú skupinu a trúfaš si odprezentovať svoju tvorbu pred CARAŤÁCKYM publikom, pošli svoje nahrávky v mp3 formáte a naši porotcovia vyberú finalistov, ktorí zabojujú o LIKE-i CARAŤÁKOV a traja z Vás dostanú možnosť ukázať sa na CAR AT TUNING PARTY XIII.

Na CAR AT TUNING PARTY XIII budeš zdieľať pódium s týmito hviezdami: KONTRAFAKT, MOMO, ČISTYCHOV, ZVERINA, SHOMI, STRAPO,…a ďalšie mená, ktoré ohlásime čoskoro!

Nahrávky posielajte na: info@steelart.sk. Predmet mailu: HIP-HOP SÚŤAŽ

Prihlásiť sa môžete do 30.mája 2016 !

VIDÍME SA!!!

lístky na CAR AT TUNING PARTY XIII: http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/5145/car-at-tuning-party-xiii


Zatvoriť