KRÁSNE CARATKY SI UŽÍVALI LUXUS ULTRA ALL INCLUSIVE

4. júna 2018 /

 

Predstavujeme finalistky populárnej súťaže krásy MISS CARAT TUNING ! Po prvýkrát sa môžete pokochať sexy kráskami, ktoré svoje dokonalé krivky predviedli v slnečnom Tunisku miestnym aj turistom, ktorí zo zvodných Sloveniek nevedeli odrhnúť oči. Temperamentné krásky v africkej krajine absolvovali náročné fotenia, natáčania promovideí a prípravu finálových choreografií. Okrem pracovných povinností si plnými dúškami vychutnávali luxus, fantastické jedlo, miešné drinky, plážové atrakcie i množstvo výletov a atrakcií. Vďaka perfektnej starostlivosti zástupcov DISCOVER TUNISIA sa CARATKY i celý staff cítili ako v rozprávke. Vladimir Lekar sa postaral o dokonalé vlasové kreácie, Lucia Slezáková o skvelé líčenie a renomovaná fotografka Lucia Žofčíková vyberala tie najkrajšie lokácie na zvečnenie finalistiek v zaujímavých pózach. Sexy SHAKE !T plavky nechali vyniknúť dokonalé opálené telá mladých krások, ktoré si exkluzívne sústredenie užívali plnými dúškami. Na zájazde nechýbala ani krásna Zuzana Plačková, ktorá sa stala súčasťou produkčného tímu a v pozícii mediálnej koučky pripravuje finalistky aj na úskalia šoubiznisového sveta. “Dnešný celebritný a modelingový svet je iný ako pred rokmi a je dôležité, aby sa v tom dievčata zorientovali. Súťaž Miss Carat Tuning úplne milujem, lebo to nie je štandardná modelingová súťaž, ale skôr tam ide o jedinečnosť, štýl a osobnosť jednotlivých súťažiacich a najmä, je to súťaž bez obmedzení, takže aj pre fitnessky, potetované kočky, nižšie baby, či dokonca aj mamičky je to skvelá príležitosť naštartovať zaujímavú kariéru.”

A ktorá CARATKA sa nakoniec stane kráľovnou krásy všetkých motoristov? To sa dozviete už 15.júna na letisku v Piešťanoch na CAR AT TUNING PARTY XV!

 

Lístky v sieti predpredaj.sk: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/14511-car-at-tuning-party-xv-back-to-the-tradition/

 

Text: STEELART

Foto: Lucia Žofčíková, Marco Procházka

Make-up: Lucia Slezáková

Hairstyling: Vladimir Lekar

Plavky: SHAKE !T

Šaty: MŇAUKY BOUTIQUE

Náušnice: GIULIETT

Nafotené: Tunis, Africa


Zatvoriť