LEGENDY NA CAR AT TUNING PARTY XIII!

4. mája 2016 /

Najväčší motoristický festival na Slovensku avízuje účasť svetovej legendy!

15 – násobný motocyklový svetový šampión a víťaz 122. pretekov Grand Prix, Giacomo Agostini z Talianska sa 11.6. na CAR AT TUNING PARTY predstaví s továrenským motocyklom MV Agusta!

 

V dňoch 7.-12. júna 2016 sa na Slovensku pod záštitou Prezidenta Slovenskej republiky Andreja Kisku, po prvý raz uskutoční celosvetová prehliadka historických vozidiel a motocyklov s názvom FIVA World Rally. Organizátora tradičného podujatia “Zlaté stuhy,” Jána Horňáka nadchla myšlienka, aby sa súčasní motoristi, motošportovci a tuneri stretli s pretekármi a majiteľmi historických vozidiel a spoločne vytvorili dokonalú ukážku vývoja motorizmu a pretekov a tak bude sobotné popoludnie na CAR AT TUNING PARTY patriť okrem štandardných suťaží a motoatrakcií aj okruhovým jazdám a výstave exkluzívnych veteránov a exibíciám legendárnych pretekárov. Okrem fenomenálneho Giacoma Agostiniho sa na okruhu predstaví aj slovenská legenda – Peter Baláž – zaslúžilý majster športu, ktorý patrí medzi najväčšie osobnosti histórie československého motocyklového športu.

Už 13. ročník CAR AT TUNING PARTY sa tak stane dejiskom fantastického motoristického lunaparku! Okrem šampionátov v driftoch, šprintoch, súťaží dbDRag a TOTAL DIP TUNING BATTLE, budú mať návštevníci možnosť vidieť dychberúce exibície najlepších slovenských stuntriderov – MOTOTVSHOW, kde krkolomné akrobatické kúsky na motorkách môžu pokojne konkurovať aj svetovým špičkám. Organizátori avízujú tiež očakávané nočné drifty, množstvo interaktívnych súťaží, atrakcií a nadupaný festivalový line-up s hviezdami hip-hopovej scény – KONTRAFAKT, MOMO, ZVERINA, ČISTYCHOV, STRAPO, semifinále a finále súťaže RESTART FREESTYLE BATTLE, finále prestížnej súťaže krásy MISS CARAT TUNING, párty s rádiom EUROPA2, In Da Club Stage s EDM setmi známych DJ-ov, množstvo interaktívneho programu a festivalovej zábavy!

 

Lístky na festival: http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/5145/car-at-tuning-party-xiii

 

 

 


Zatvoriť