MISS CARAT TUNING 2016 sa stala blond bábika Lenka!

21. júna 2016 /

Súčasťou najpopulárnejšieho motoristického festivalu na Slovensku CAR AT TUNING PARTY bolo veľkolepé finále súťaže krásy MISS CARAT TUNING.

Krásne CARATKY sa pred pätnástisícovým davom fanúšikov predviedli v plnej kráse. Tento ročník sa niesol v téme umeleckých diel. Fascinujúcu scénografiu dotvárali luxusné 3D obrazy – dokonalé a jedinečné odliatky tiel finalistiek, ktoré viac ako tri mesiace kreoval renomovaný umelecký výtvarník Slavomír Gibej. Samotný priebeh vzniku obrazov bol veľmi zaujímavý. Report z tvorby obrazov si môžete pozrieť v priloženom videu.

V prvej disciplíne sa dievčatá predviedli v novej kolekcii merchandisingu festivalu CaTP. Sexy športové oblečenie ukázalo, že CARATKY majú dokonalé a vyšportované postavy. Zaujímavú choreografiu pripravila finalistka s číslom 2, Romana Danišová, Disart, ktorá je uznávanou choreografkou a najnovšie jej vychádza tiež prvá kniha – zbierka básni “Chcem ti niečo povedať.” Nielen Romana, ale aj ostatné finalistky vynikali krásou, talentom, štúdijnými výsledkami, alebo športovými úspechmi. “Tohoročná zostava CARATIEK bola naozaj nesmierne vydarená. Dievčatá boli disciplínované, snaživé, milé, neintrigovali a prípravu i súťaž si poriadne užili,” konštatuje hlavná organizátorka festivalu, Lenka Rakár.

Na každú prehliadku bola pripravená špeciálna hudba, ktorú vytvoril klavírny virtuóz a producent Matúš Ferko – IEN ECHO.

V druhej módnej prehliadke sa predstavili dievčatá v štýlovom oblečení MODA-EWA. V tejto časti prehliadky absolvovali aj obávaný rozhovor s moderátormi rádia EUROPA 2, medzi ktorými nechýbala ani krásna Diana Hágerová. Možno aj vďaka nej prebiehali rozhovory vo veľmi príjemnej, priam priateľskej atmosfére a dievčatá sa zbavili aj posledných záchvevov stresu. Nasledovala pôsobivá kolekcia talentovanej dizajnérky Matty Urbanič, v ktorej CARATKY ukázali, že aj extravagantnejšie modely vedia predvádzať s gráciou a noblesou.

Najväčší úspech mala samozrejme prehliadka spodného prádla. Dizajnérka Viera Špačeková zo spoločnosti ADMIRÁL pripravila každej finalistke špeciálny model vo farebnom vyhotovení, ktorý ladil k jej 3D obrazu. Outfity doplnila čarovnými krídlami, rozviatými sukňami a elegantnými doplnkami, ktoré povýšili celú šou na jednu z najprestížnejších módnych udalostí na Slovensku. Celkový umelecký dojem zavŕšila mladá umelkyňa Sára Greňová, ktorá pre víťazky vytvorila prekrásne a hodnotné korunky a kytice zo šperkov.

O krásnu vizáž finalistiek sa postaral tím BEAUTY STUDIA IVANY CHRISTOVEJ na čele s krásnou Danielou Christovou. Vlasový styling mal na starosti čoraz populárnejší a medzi celebritami vyhľadávanejší Jirka Blatný z vlasového štúdia FREDERIC MORÉNO.

Porota mala naozaj veľmi ťažkú úlohu. Každá CARATKA bola niečim výnimočná, niečim zaujímavá a jedinečná. Nakoniec sa zhodli, že titul najkrajšej reprezentantky motošportu na Slovensku si zaslúži krásna blond bábika Lenka Mošková zo Zlatých Moraviec. Najnižšia spomedzi všetkých finalistiek, ale s najväčším odhodlaním, nasadením a profesionálnym prístupom. Ešte pred troma rokmi by Lenka mohla o titule kráľovnej krásy len snívať. Vážila totiž viac ako 80 kíl a jej telo bol samý tukový vankúš, faldík a celulitída. Asi ťažko si vtedy vedela predstaviť, že by jej bacuľatú tvár mohla zdobiť nádherná korunka krásy. Lenka však zabojovala, poctivo cvičila, dodržiavala prísny jedálniček a dnes sa môže pýšiť postavičkou, ktorú jej mnohé môžu závidieť. Patrí medzi šťastné typy žien, ktoré chudnú len z potrebných partií a tak jej po niekoľkomesačnom snažení ostali štíhle nohy, úzky driek a k tomu prirodzené veľké prsia, ktoré jej dotvárajú imidž totálnej sexbomby. Lenkina radosť z výhry bola neuveriteľná a bolo videť, že ostatné krásky jej to úprimne prajú.

Striebornú priečku si odniesla dokonalo krásna česká modelka Patrície Skálová. Úspešná a vychytená sexi dračica je prototypom správnej kočky, ktorá má rada extrémne športy, thaiský box, rýchle autá, cestovanie a nezdravé jedlá. Druhou Vicemiss sa stala étericky krásna rusovláska Dominika Horníková, ktorá vyniká absolútnou prirodzenou krásou, alabastrovou pokožkou a prirodzene ryšavými vlasmi. Študentka, ktorá je zároveň aj úspešnou tanečníčkou a milovníčkou rýchlych áut, patrí medzi vyhľadávané modelky a fotomodelky.

Až tri vedľajšie tituly si odniesla sexi blondína, bývala reprezentantka v tenise, Kristína Kucianová z Banskej Bystrice, ktorú zdobia šerpy: MISS TIP CARAT TUNING 2016, MISS AUTO A ŽENA CARAT TUNING 2016, MISS FREDERIC MORÉNO CARAT TUNING 2016.
Dve šerpy a hodnotné vecné výhry získala výnimočne krásna študentka práva, Ivana Stotková z Bratislavy, ktorá sa stala MISS MODA EWA CARAT TUNING 2016 a MISS MANMAGAZIN CARAT TUNING 2016.
Najzaujímavejší hlas podľa poslucháčov rádia EUROPA 2 má Veronika Faturíková z Dubnice nad Váhom, ktorá získala titul MISS SEXY VOICE EUROPA2 CARAT TUNING 2016.
MISS BODYSLIM CARAT TUNING 2016 sa stala sexi mamička Lucia Holá z Hradnej.

Porota, ktorá rozhodovala o výsledkoch súťaže bola v zložení:
Lenka Rakár – hlavná organizátorka CAR AT TUNING PARTY, Lukáš Adamec – spevák, Daniela Christová – BEAUTY STUDIO IVANA CHRISTOVÁ, Slavomír Gibej – umelecký výtvarník, autor obrazov – odliatkov finalistiek, spoločnosť BUSTA.SK, Mária Lechmanová – speváčka, muzikálová herečka, Samuel Pokorný – WAKELAKE Zlaté Piesky, Kristína Mečko – speváčka, filmová a televízna herečka, Matúš Ferko – producent, klavírny virtuóz, autor hudby k prehliadke Miss CT, Lenka Zavažanová – BODYSLIM, Jirka Blatný – Hairstylista FREDERIC MORÉNO, Marek Krajčír – majiteľ portálu JOB FOR MODELS.com, Lucia Mokráňová – CARATKA, finalistka reality šou FARMA, Ladislav Kováč – Auto Exclusive, Ria Staňová – 1. Vicemiss Carat Tuning 2015, Eva Zelníková – majiteľka značkového obchodu MODA EWA v Žiline, Ľubomír Sabo – LSZ PHOTOGRAPHY, Zuzana Senášiová – LSZ PHOTOGRAPHY, Zuzana Plačková – známa z reality šou a TV programov, Ondrej Adamec – šéfredaktor portálu MANMAGAZIN.SK,

Text: LeRa
Video: STEELART / LIVINGROOM
Foto: Forky ( iHASHTAG.eu ,) Vlado Faragula Photography, Martin Magál – Maggi ( gregi.net )

MISS CARAT TUNING 2016 | STEELART shop collection – https://www.youtube.com/watch?v=JbD1cJ_w5t4
Mgr.art. Slavomír Gibej – výroba odliatkov: https://www.youtube.com/watch?v=PwpANRrOfz0

Originálny, jedinečný a zmyslený 3D obraz vytvorený umeleckým výtvarníkom Slavomírom Gibejom – BUSTA.SK:  http://shop.steelart.sk/24-sochy-odliatky-miss-carat-tuning-3d-obrazy
Jedinečné a zmyselné odliatky finalistiek MISS CARAT TUNING 2016 vytvorené umeleckým výtvarníkom Slavomírom Gibejom v modernom prevedení vo výraznom metalicko-perleťovom odtieni automobilovej farby a laku. Dokonalý doplnok pre náročného klienta, ktorý štýlovo a luxusne doplní inetriér a stane sa dominantným a neprehliadnuteľným 3D obrazom, ktorý ocení každý fanúšik moderného, invenčného a kreatívneho umenia. V prípade záujmu o dielo je možná osobná prehliadka v ateliéri BUSTA.SK, príp. výmena podkladovej dosky, alebo obrazového rámu.
Rozmer obrazu: 115 x75 cm.
V prípade záujmu o vlastný odliatok, kontaktujte: http://www.busta.sk

 


Zatvoriť