MISS CARAT TUNING – AFTERPARTY / Olympic casino, Carlton

14. septembra 2016 /

Miss Carat Tuning patrí nepochybne medzi najsledovanejšie a najpopulárnejšie súťaže ženskej krásy s medzinárodným dosahom. Veľkolepé finále sa uskutočnilo počas najväčšieho hudobno-motoristického festivalu na Slovensku – CAR AT TUNING PARTY v júni tohto roku. Dvanástka nádherných finalistiek predviedla krásne outfity, štýlové módne vychytávky, rafinované spodné prádlo a tiež najnovšiu kolekciu merchandisingu festivalu CaTP.

Úspech samotného finále sme si pripomenuli na nedávnej afterparty v krásnych priestoroch OLYMPIC CASINA CARLTON, kde sa CARATKY predstavili vo fantastickej forme, suverénne, krásne, profesionálne a vo výbornej nálade.

Akciu otvárali krásne speváčky z tria LADY COLORS. Ryšavka Mária, brunetka Kristína a blondínka LeRa dokázali svojim spevom nielen ohúriť prítomných hostí, ale ich aj roztancovať, rozospievať a vytvoriť perfektnú atmosféru.
Šarmantná LeRa sa blysla aj ako výrečná, veselá, pohotová a vtipná moderátorka večera. Nechýbalo ani populárne „koleso šťastia“, či polnočná tombola s cenami v hodnote 2000,- Euro.

Hlavnými hviezdami však boli nepochybne krásne CARATKY.
14 nádherných modeliek predstavilo 3 kolekcie.

Prvou bola prehliadka predajne EMPORIUM DESINGNERS, ktorá sa nachádza v obchodnom centre BORY MALL. EMPORIUM DESIGNERS ponúka vyše 6000 kusov štýlového pánskeho a dámskeho oblečenia svetoznámych značiek a módnych dizajnérov ako napríklad vychytený Marc Jacobs, Michael Kors, Ann Klein, Ralph Lauren, Nautica, Hugo Boss, Guess…
V predajni taktiež nájdete najširšiu a najkrajšiu ponuku šperkov a bižutérie, akú si len viete predstaviť.
V stále rastúcej ponuke pribudli už aj topánky, kabelky, originálne motýliky, ručne robené dáždniky a mnoho jedinečných dizajnových kúskov.
Sexy CARATKY sa blysli aj v rafinovanej kolekcii od stále uznávanejšieho a známejšieho módneho návrhára Vladimíra Hambálka, ktorý je už treťou generáciou umelecko-krajčírskej rodiny HAMBÁLEK. Jeho rodinná dielňa je zameraná na navrhovanie a tvorbu kožených doplnkov pre maloobchod, veľkoobchod, ale aj na mieru, konkrétnemu klientovi. Keďže ide o originálne návrhy, jednotlivé kúsky sú priam zberateľskými exemplármi. Značka Hambalek využíva exotické kože, netradičné komponenty a kombinácie materiálov.

So súťažou MISS CARAT TUNING spolupracuje už 2. rok a CARATKY si jeho dokonalo vypracované modely nevedia vynachváliť.
Poslednou a najočakávanejšou prehliadkou bola prezentácia krásnych plaviek a sexy športových outfitov značky CAR AT TUNING od spoločnosti STEELART, ktoré vznikli v spolupráci s výrobcom ADMIRÁL Galanta.
Prekrásnu scénografiu kasína dopĺňali luxusné a originálne 3D obrazy od renomovaného výtvarníka Mgr.art Slavomíra Gibeja. Odliatky tiel finalistiek Miss Carat Tuning 2016  sú určené náročným klientom, ktorí si takýmto jedinečným a hodnotným obrazom môžu dekorovať príbytok, kancelárie, alebo pracoviská.
Modelky – CARATKY: Vanda Dita Gallo, Blanka Patrície Skálová, Kristína Kucianová, Ivana Stotková, Dominika Horníková, Veronika Faturíková, Laura Leonie Wallen, Lucia Ďuráčiová, Romana Danišová, Lucia Holá, Aneta Pavlová, Marína Raneta, Simona Lukáčová, Dominika Krčeková.
O krásnu vizáž sa postaral tím z BEAUTY STUDIA IVANY CHRISTOVEJ a hairstyling mal na starosti už tradične vychytený salón FREDERIC MORÉNO by Jirko Blatný.

text: LeRa

foto: King Bueno, Stanley

 


Zatvoriť