Miss Carat Tuning 2016Miss CARat Tuning

MISS CARAT TUNING 2016

Patrície Skálová

Nádherná kráska s telom bohyne a povahou, vďaka ktorej sa stáva parťáčkou a obľúbenkyňou v každej spoločnosti. Patrícia pochádza z Prahy. Modelingu sa aktívne venuje od roku 2008.

Romana Danišová

Profesionálna tanečnica, choreografka, zakladateľka multižánrovej tanečnej skupiny WILD DIVAS, spisovateľka

Ivana Stotková

Dievčensky krásna, sofistikovane milá budúca právnička, ktorá svojim decentným vystupovaním, charizmou a profesionálnym prístupom patrí nepochybne k favoritkám súťaže

Dominika Horníková

Éterická ryšavka, ktorá svojim nežným zjavom a jemnou povahou upúta každého fanúšika prirodzenej krásy.

Kristína Kucianová

Bývalá tenistka je skvelá kočka, s rozhľadom a vystupovaním naozajstnej dámy, ktorá sa vie ale poriadne odviazať a zabávať. Športovkyňa telom i duchom a snáď aj nádejná spevácka hviezda!

Lenka Mošková

Blonďavá bábika s dokonalými proporciami, ktoré sú dielom prírody. Dlhá blond hriva, modré oči a skvelá povaha modernej kočky je kombinácia, ktorá Lenku katapultuje medzi najneprehliadnuteľnejšie krásky finále.

Laura Leonie Wallen

Exotická kráska s jamajskými koreňmi, s rozkošnými kučierkami a snedou pokožkou je ozdobou finálovej zostavy CARATIEK

Lucia Ďuráčiová

Ryšavka s ambíciami vie presne čo chce a ide za tým. Možno budúca moderátorska hviezda, ktorá bude ozdobou slovenského showbiznisu.

Lucia Holá

Mladá sexi mamička so skvelou postavou, krásnou tvárou a hustými čiernymi vlasmi reprezentuje tuning girl v tom najlepšom slova zmysle.

Aneta Pavlová

Ambiciózna bio-fitnesska, ktorá zdolá všetky životné nástrahy. Odhodlanie, chuť na sebe pracovať a dosahovať nové ciele - to je naša blond Anetka!

Marína Raneta

Krásna Moldavka vyniká nielen výškou ( 180cm,) ale najmä svojou výraznou krásou a talentom. Huslistka, tanečnica a modelka.


Zatvoriť