NAJLEPŠIA VODA SA PONÚKA NA CARate!

13. júna 2018 /

Svoje autíčka si hýčkame, leštíme ich, opravujeme, ofukujeme každý škrabanček, snažíme sa, aby naše tátoše boli reprezentatívne, štýlové, súťažíme s nimi a napájame ich kvalitnými palivami. Aby fungovali, aby vydržali čo najdlhšie v kvalitnej kondícii, aby nám robili radosť, aby nás reprezentovali. CARAŤÁCI si zvlášť potrpia na luxus, ktorý svojim štvor(i dvoj)nohým miláčikom doprajú. A je to tak správne. Absolútne súhlasíme!
Ale zamysleli ste sa niekedy nad tým,  čo “tankujeme” do svojich tiel? Ehm…okrem rôznych energetických, niekedy alkoholických a niekedy len “jemne sladených” nápojov?… Každý deň aspoň 2 litre tekutín, najlepšie čistej, neperlivej vody. To poznáme a niektorí (percento reprezentantov tohto pravidla zdravého životného štýlu je pomerne mizivé ) ho aj náležite dodržujú. Ale viete o tom, že nie je voda ako voda? Veru, mnoho faktorov ovplyvňuje kvalitu pitnej vody a tá ovplyvňuje i náš organizmus, zdravie, vitalitu a vlastne všetky životne dôležité funkcie mechanizmu fungovania našich tiel i psychiky. A keďže doprajeme našim autičkárom zásadne len to najlepšie, tak sme pre našich CARAŤÁKOV vybavili exkluzívneho partnera festivalu s naozaj veľmi zásadnou vodou.  Alebo presnejšie – zásaditou. Dovoľte nám predstaviť  Vám Váš i náš fantastický pitný režim z kategórie NEALKO, NESÝTENEJ, ZDRAVEJ, KRÁĽOVSKEJ ROYAL WATER!

Bez vody nie je možný život a aj v skladbe ľudského organizmu hrá voda zásadnú úlohu. Voda tvorí v priemere až 70% hmotnosti tela, čo predstavuje u človeka vážiaceho 70 kg cca 50 kg hmotnosti vody!
Toto je dôvodom prečo sa musíme zaujímať hlavne o kvalitu pitnej vody, ktorú prijímame, nakoľko kvalita vody, ktorá tvorí takú podstatnú časť nášho tela, je zodpovedná za správne fungovanie organizmu a tým pádom aj za naše zdravie!

Royal Water spadá do kategórie vysoko prémiovo kategorizovanej vody a absolútne spĺňa všetky najvyššie kritériá a aspekty kvality, čistoty a bonity vôd súčasnej doby, ktoré tvoria už iba 0,3% zostatku svetových zásob pitnej vody. Táto voda vznikala v podloží starom 70 miliónov rokov a vyviera už so zásaditým pH 7,4 (ako ľudská krv) o kvalite a čistote, ktorá spĺňa aj najprísnejšie normy detskej vody. Neobsahuje mangán, železo a je so zníženým obsahom sodíka. Je vhodná aj pri sodíkovej diéte a môžu ju užívať aj ľudia, ktorí trpia ľadvinovými problémami. Je so zníženým obsahom minerálov a nezaťažuje organizmus prebytočnými soľami. Nespôsobuje obličkové a močové kamene. Pomer vápnika a horčíka je 2:1 , čo je optimálny pomer z fyziologického hľadiska. Má veľmi nízky COD (chemicko-oxidačný index), vďaka ktorému odoláva aj extrémnym podmienkam. Voda je alkalická, ionizovaná a plnená pomocou najmodernejšej nemeckej špičkovej technológie značky KRONES do BPA-free fliaš najvyššej kvality belgickej značky Resilux. ROYAL WATER  navyše obsahuje H2SiO3(kys. kremičitá), ktorá môže zbavovať organizmus  ťažkých kovov a tým pôsobí preventívne aj proti neurodegeneratívnym ochoreniam (napr. pri kumulácii hliníka v dutinách mozgu). Zvyšuje pevnosť  a pružnosť ciev a podporuje regeneráciu pohybového aparátu a buniek. Je jedna z mála vôd, ktorá neobsahuje rádioaktívne prvky ako napr. trícium. Tento typ ionizovanej vody pomáha spomaľovať starnutie a oxidáciu buniek, ktoré zároveň napomáha revitalizovať a obnovovať. Voda je mikro-klastrovaná a vďaka tomu sú zoskupenia molekúl tak malé , že 6x rýchlejšie preniká do buniek ako bežná voda. Z tohto dôvodu hydratuje a môže detoxikovať na bunkovej úrovni. Má veľmi silné antioxidačné účinky aj vďaka vysokému ORP (oxidačno-redukčný potenciál). Vďaka vyššiemu zásaditému pH voda rovnako efektívne odkysľuje a zbavuje organizmus patogénov a toxínov. Pozitívne upravuje krvný obraz a napomáha regenerácii krvných buniek a hemoglobínu. Zdrojový vrt Royal-I je limitovaný zhruba na kadenciu 16.000 fl/hod. Z tohto dôvodu sa voda môže dodávať len do obmedzeného množstva krajín. Objem tohto zdroja je dostupný iba pre 0,002% populácie sveta. Slovensko patrí medzi málo krajín kde sa Royal Water dodáva. A Vy, naši drahí CARAŤÁCI máte tú možnosť, „dotankovať“ svoje organizmy naozaj špičkovou, kvalitnou vodou za veľmi priaznive ceny v každom gastro stánku na CARate! Na zdravie!

www.royalwater.sk

 


Zatvoriť