Nová kolekcia štýlového oblečenia nielen pre CARATKY!

25. júla 2016 /

Leto je plnom prúde a to je čas, kedy viac ako inokedy dbáme na svoj styling, oblečenie, ktoré zvýrazní postavu, plavky, v ktorých vyniknú pekné ženské krivky, alebo športový odev, ktoý bude funkčný, zaujímavý a trendový.

Festival CAR AT TUNING PARTY rozšíril svoje pôsobenie aj do prípravy, realizácie a predaja merchandisingu vo svojom e-shope: www.shop.steelart.sk.

Prvotný zámer bol, aby si fanúšikovia festivalu mohli zakúpiť klasické festivalové tričká, odznaky, darčekové predmety. Postupom času, najmä vďaka súťaži krásy MISS CARAT TUNING, začali majitelia značky vytvárať úplne nový brand, ktorý povýšil štandardný merch na dizajnové, originálne a kvalitne vypracované outfity. Najnovšia dámska kolekcia je vyrobená na Slovensku. V spolupráci so spoločnosťou ADMIRÁL vznikli zaujímé návrhy rafinovaných plaviek, športových odevov a sexy outfitov, ktoré finalistky Miss Carat Tuning nafotili do pripravovaného kalendára pre rok 2017 a zároveň modely odprezentovali na pompéznej módnej prehliadke počas najväčšieho hudobno-motoristického festivalu na Slovensku. Kolekcia je v korporátnych farbách festivalu CaTP. Strihy sú prispôsobené rôznym typom postáv. Vhodné oblečenie si nájde silikónová sexica, ale i kočka, ktorá preferuje vystuženú podprsenku, na svoje si prídu párty girls, ale aj baby, ktoré rady chodia do fitka, alebo na korčule v trendy športovom oblečení.
„Vytvárame značku, ktorá bude pre ľudí synonymom kvality, originality a v neposlednom rade bude podporovať slovenských výrobcov a dizajnérov. Nakúpiť čínske šmejdy, potlačiť ich a s 300 % maržou predávať je štandardom pre mnohé e-shopy. My sa zameriavame na naozajstnú kvalitu a túto filozófiu chceme posúvať v každom smere našej práce,“ tvrdí hlavná organizátorka festivalu a zároveň majiteľka e-shopu, Lenka Rakar.
Okrem aktuálnej letnej kolekcie sú v ponuke aj fantastické dámske mikiny talianskej výroby s predĺženým strihom, kapucňou a dizajnovými zipsami na rukávoch. Ikonické tielka MISS CARAT TUNING sú tzv. „must have“ kúskom každej fanynky festivalu. Tielka a klasické bikiny sú taktiež vyrábané na Slovensku spoločnosťou LAMARC.
Absolútnym unikátom je predaj umeleckých diel – 3D obrazov – odliatkov finalistiek MISS CARAT TUNING 2016, ktoré vytvoril renomovaný a uznávaný výtvarník Slavomír Gibej. Diela sú určené náročnému klientovi so zmyslom pre originalitu, jedinečnosť a luxus. Obrazy si môžete pozrieť a objednať na stránke: http://shop.steelart.sk/24-sochy-odliatky-miss-carat-tuning-3d-obrazy , pre serióznych záujemcov nie je problém aj osobná prehliadka v ateliéri BUSTA.SK, ktorý sa nachádza v Bratislave.

V e-shope si na svoje prídu aj chalani. Najpopulárnejšie sú stále nálepky na autá: http://shop.steelart.sk/15-nalepky-na-auto, ale obľube sa tešia aj klasické festivalové tričká: http://shop.steelart.sk/12-panske-tricka. Sortiment pre pánov sa bude tiež rozširovať. V pláne sú nové dizajnové tričká, mikiny, kšiltovky a tiež nové limitované nálepky na autá.

Na  www.shop.steelart.sk budú prebiehať aj zaujímavé akcie, darčeky a pod., takže určite sa oplatí sledovať, nakupovať a tešiť sa z nových kúskov super oblečenia.

Aktuálna akcia: k nákupu od 50,- Euro, krásna biela kšiltovka zn. HUSKY zadarmo, plus voucher na 10 % zľavu na nákup v e-shope deluxia.sk.
( akcia je limitovaná do vyčerpania zásob )

Video z finále MISS CT’16 – https://www.youtube.com/watch?v=No1d_FhQBJ4


Zatvoriť