Plné pery, zvodný pohľad, dokonalé telo, husté vlasy a sebavedomie na rozdávanie…taká je sexy Caratka RIA

1. marec 2016 / News, PR

Ria Staňová je výnimočne krásna, neuveriteľne tvárna a nekonečne sexy fotomodelka, ktorá je stále viac a viac v kurze. Minulý rok jej meno po prvýkrát výraznejšie zarezonovalo v súťaži krásy Miss Carat Tuning, kde získala titul 1. Vicemiss.

Už na castingu upútala porotu svojim profesionálnym vystupovaním, eleganciou, distingvovanosťou a sebavedomím.

Fotografi ju vyhľadávajú najmä kvôli dokonalej tvári, fantastickej postave, no najmä kvôli  bezkonkurenčnému talentu na pózovanie.

Ria vie byť sexy mačička, nežná princezná, sladká bábika, či elegantná business manažérka. Najnovšie pracuje ako realitná maklérka, popri tom študuje na vysokej škole managment, no stále si rada nájde čas aj na modeling či fotenie.

My sme ju práve zastihli počas fotoshootingu elegantných a rafinovaných šiat z dielne návrhárky Matty Urbanič a tak sme jej položili pár otázok:

 

Aký štýl fotenia najviac preferuješ?

Fotím veľmi rada. Mala som šťastie na skvelých fotografov a naozajstných profesionálov. Počas súťaže Miss Carat Tuning nás fotilo LSZ PHOTOGRAPHY a to bola najlepšia skúsenosť a vynikajúci štart v tejto sfére. Teraz si  vyslovene užívam každú jednu príležitosť, zvlášť, keď môžem prezentovať krásne modely, ako napríklad aj dnes. Úplná srdcovka sú však fotenia v exteriéroch a v zaujímavých stylingoch.

 

Si mladá kočka, ktorá pracuje, študuje, popritom fotí a venuje sa ešte aj domácnosti, svojmu priateľovi a domácim miláčikom. Ako to všetko stíhaš?

Musím uznať, že niekedy to dá naozaj zabrať, ale nepoznám krajší pocit, ako si večer unavená ľahnúť s pocitom, koľko som toho počas dňa stihla. Ničnerobenie by ma priviedlo do šialenstva. Je pravda, že neraz pri príchode domov, keď ma moja staffordka Irenka víta, príde mi ľúto, ako málo času na ňu mám. Niekedy sa mi stane, že až keď si ľahnem večer do postele, spomeniem si, že na mňa ešte čaká mokré prádlo v práčke. 

 

Máš fantastickú postavu. Ako si ju udržiavaš?

Ďakujem veľmi pekne za kompliment. Ak mám byť naozaj úprimná, patrím medzi tie štastnejšie ženy, ktoré si nemusia dávať veľký pozor na to, čo zjedia. Keďže medzi moje obľúbené jedlá okrem šalátov patrí aj poriadny rezník, či domáca klobáska, bolo by pre mňa veľmi tažké sa ich vzdať. Ale samozrejme, chodím pravidelne aj do fitness centra, aby som sa cítila dobre a udržiavala sa v kondícii. Mám za sebou aj pár úspešných účastí na súťažiach v Bikini Fitness. V lete milujem korčuľovanie, dokážem si pri tom vyvetrať hlavu, spevňuje celé telo a dokonca aj moja fenka Irenka si príde na svoje. Takže spojím príjemné s užitočným.

 

Máš za sebou účasť v súťaži krásy Miss Carat Tuning, niekoľko zaujímavých fotení a stále je po Tebe dopyt. Čo na sebe považuješ za najkrajšie a najzaujímavejšie?

Ťažko povedať. Ja sa určite vnímam inak, ako ma vníma okolie. My ženy máme vo zvyku hľadať na sebe nedostatky, alebo chcieť práve to, čo nemáme. Fotografi na mňe považujú za zaujímavé moje plné pery, pohľad, úsmev a husté vlasy. Ja sa považujem za veľmi tvárnu a tým pádom použiteľnú na široké spektrum projektov. Disciplínované správanie počas fotenia alebo módnych prehliadok, dochvíľnosť a profesionalita sú pre mňa samozrejmosťou. A to je možno tiež dôvod, prečo so mnou radi spolupracujú.

 

Minulý rok si zahviezdila na súťaži Miss Carat Tuning… Víťazstvo Ti uniklo len o jeden bod. Ty si však žena, ktorá je zvyknutá stále vyhrávať a chvíľku sa zdalo, že si sklamaná. Ako to teda bolo?

Rada víťazím, to je pravda. Byť 1. Vicemiss však považujem za veľký úspech, aj keď samozrejme, potešilo by ma byť úplne prvá. Súťaž mi dala veľmi veľa, spoznala som nových ľudí, získala potrebné skúsenosti a kontakty a za to som úplne najvďačnejšia.

 

Máš zaujímavý životný príbeh. Dlhšie si žila v zahraničí. Mala si možnosť užívať si luxus, no vieš aj, ako to vyzerá, keď sa človek musí odraziť od dna. 

Za môj krátky život som toho stihla naozaj dosť. Priatelia mi zvyknú hovoriť, aby som začala písať knihu, že raz sa stane bestsellerom. Som takým paradoxom. Nič nie je také, ako na prvý pohľad vyzerá. Žila som tri roky v Grécku, kde som aj študovala na súkromnej americkej škole. Kedže to bolo v období puberty, nevidela som to tak pozitívne ako dnes. Stále patriť všade a zároveň nikam, nebolo pre puberťáčku jednoduché. Takisto aj finančná situácia sa počas môjho dospievania radikálne menila. Jedneho dňa má človek úplne všetko, čo si zmyslí a na druhý nemusí mať nič. A práve preto nikdy neposudzujem ľudí na zaklade tohto faktora. Naučilo ma to vážiť si maličkosti, byť vďačná za všetko, čo mám a za každú príležitosť, ktorú dostanem.

 

Ria, vraj máš vynikajúce marketingové a dizajnérske cítenie a nápady, ktoré postupne pretavuješ aj do reálneho biznisu. Na mladú babu celkom úspech a odvaha.

Áno, marketingové cítenie mám naozaj silné. Rada posúvam hranice, riešim detaily a snažím sa pochopiť potenciálneho zákazníka a vystihnúť podstatu cieľovej skupiny biznisu. V súčasnosti riešim jeden zaujímavý projekt, na ktorom sa podieľam vypracovaním SWOT analýzy, cez dôkladne rozpracovnú podporu predaja, až po návrh štýlového zariadenia. Interiérový dizajn je pre mňa jednou z ďalších záľub.

 

Ako a kde sa vidíš o 10 rokov?

Štastná.  V prvom rade byť úspešná v pracovnej kariére a tým pádom byť finančne nezavislá. Cestovať a slobodne sa rozhodovať, ktoré z dalších krásnych miest navštívim. Stále sa vzdelávať a osobnostne rásť. Budovať zázemie a teplo domova. Byť skvelou mamou pre svoje deti a milujúcou manželkou pre svojho muža.

 

Aký je Tvoj vzťah k autám a motorizmu? Aj sa vyznáš?

Veľmi pozitívny. Mám troch bratov, takže som už od malička mala bližšie k autám a motorkám ako k bábikám. Mojim prvým veľkým snom bolo mať svoju športovú motorku, čo sa mi aj splnilo. Dodnes mám pri zvuku zrýchľujúcej motorky husiu kožu. Auto bolo hneď ďalším snom. Nielen ako prostriedok k samostatnosti, ale aj príležitosť na odreagovanie sa pri rýchlej, samozrejme bezpečnej,  jazde. Aj keď paradaxne, práve cestou na dnešné fotenie som dostala za rýchlosť pokutu a veru nepomohlo ani klipkanie očami :-)

 

O pár dní nás čaká casting na ďalší ročník Miss Carat Tuning. Čo by si poradila dievčatám, ktoré chcú skúsiť šťastie v tejto súťaži?

Jednoznačne byť prirodzené a samé sebou a samozrejme, usmiaté.  Budem im držať palce.

 

fotografie v galérii:

foto: Radoslav Adámek

šaty a šperky: Matty Urbanič

makeup and hair: Katarína Kondákorová

 

Produkčná spoločnosť STEEART – organizátor najväčšieho motoristckého festivalu CAR AT TUNING aktuálne pripravuje casting na ďalší ročník MISS CARAT TUNING, ktorý sa uskutoční 5. marca, v hoteli BRATISLAVA.

 

lístky na CAR AT TUNING PARTY XIII: http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/5145/car-at-tuning-party-xiii

 


Zatvoriť