Restart Freestyle Battle

1. júna 2017 /

Počúvaš rap? Našiel si sa v tejto hudbe? Máš svoj sen stať sa raperom? Potom určite poznáš aj film 8 mile a  vždy si si hovoril, že by si chcel byť ako Eminem alebo Separ a zažiť svoj vlastný vysnívaný sen. Stáť pred tisíckami svojich fanúšikov,  ktorí ti tlieskajú, skandujú tvoje meno a teba oslepuje žiara reflektorov. Myslíš si, že na Slovensku to nie je možné? A čo ak sa mýliš a práve teraz sa ponúka príležitosť pre teba? Chcel by si na slovenskej rapovej scéne niečo dokázať?

 

Ak áno, práve nastal ten správny čas a ty môžeš všetkým ukázať, že na to máš.

 

Tento rok sa koná už druhý ročník česko–slovenskej rapovej súťaže RESTART FREESTYLE BATTLE 2017 na Car at Tuning Party na letisku v Piešťanoch. Máš tak jedinečnú príležitosť  prebojovať sa do finále a stať sa celkovým víťazom.

 

Minulý rok vypukol prvý ročník dlho očakávanej rapovej súťaže na Slovensku RESTART FREESTYLE BATTLE 2016, počas ktorej sme mali osem kvalifikácií po celom Slovensku v mestách : Bratislava, Trnava, Nitra, Žilina, Zvolen, Košice, Bardejov a Brezno. V porote v priebehu všetkých kvalifikácií a finále boli také zvučné mená, ako: Zverina, Čistychov, Shomi, Tafrob a Strapo.

 

Zo všetkých ôsmich kvalifikácií sa zapojilo spolu 224 súťažiacich zo Slovenska, ale aj z Českej republiky. Všetko to vyvrcholilo na Car at Tuning Party na letisku v Piešťanoch. Do semifinále sa tam prebojovalo  12 súťažiacich, a z toho 8 najlepších priamo do megafinále. Celkovým minuloročným víťazom sa stal Kelso, ktorý patril od začiatku medzi favoritov. Okrem neho sa však  zapojilo veľmi veľa ďalších sľubných talentov, ale víťazom sa mohol stať iba jeden.  Preto chceme aj tým, ktorým to minulý rok nevyšlo, dať opäť šancu zabojovať a samozrejme objaviť aj ďalšie nové sľubné talenty.

 

Tento rok sme sa rozhodli zhromaždiť všetkých súťažiacich na jednom mieste, “pod jednou strechou“ na veľkolepom  festivale, ktorý odpáli svoj 14. ročník: Car at Tuning Party na letisku v Piešťanoch už 16. 6. – 18. 6. 2017. Kvalifikácie budú prebiehať  v piatok 16. 6. 2017, odkiaľ sa užší výber prebojuje do sobotňajších súbojov v priebehu dňa a potom osem najlepších postúpi priamo do megafinále, na hlavný stage, kde čaká niekoľkotisícový dav a šancu vyhrať máš aj ty! Tohtoročná  porota sa na teba teší v zložení: Zverina, Shomi a Tafrob. Celú súťaž moderuje Trisky a Shomi.

 

Okrem možnosti vyhrať RFB 2017, ťa čaká aj skvelý festivalový víkend plný zábavy, hudby, koncertov, rýchlych áut,  jedla, atrakcií a samozrejme krásnych žien.

 

Takže, čo na to povieš? Máš na to, ukázať svoj talent na hlavnom stage pred obrovským davom fanúšikov a zažiť svoj veľký sen ako v americkom filme? A okrem tohto jedinečného zážitku si odniesť aj hlavnú cenu? Celkový víťaz Restart Freestyle Battle 2017 získava luxusný víkendový pobyt v Bratislave. Počas tohto pobytu si nahrá svoj prvý vlastný klip, ktorý odpáli jeho kariéru. V hre sú ešte ďalšie ceny od našich partnerov a mnoho iného.

 

Preto neváhaj a zaregistruj sa najneskôr do 13. 6. 2017.

Všetky potrebné informácie nájdeš na našom fanpage RFB 2017 – CzechoSlovakia Freestyle Battle.

Zaregistrovať sa môžeš na adrese: rfb.registracia@gmail.com

Čekuj našu fanpage, kde sa postupne všetko dozvieš.

 

Držíme ti palce a už sa na teba tešíme na Car at Tuning Party.

 

RFB TEAM


Zatvoriť