Víťazkou desiateho ročníka MISS CARAT TUNING je krásna Karin Marková !

20. júna 2017 /

Desať sexy krások, ktoré si trúfli postaviť sa pred niekoľkotisícový dav na piešťanskom letisku počas festivalu CAR AT TUNING PARTY a bojovať o titul najkrajšej reprezentantky motošportu na Slovensku, zožali obrovský úspech. Dievčatá sa na finále poctivo pripravovali na sústredení v Tunisku , trénovali pózovanie, absolvovali niekoľko módnych prehliadok, relaxačných a skrášľujúcich procedúr, fittingov vhodných outfitov a pod dohľadom skúseného tímu rozvíjali svoje osobnosti a pripravovali sa na ošiaľ, ktorý spôsobí silná úderka krásnych CARATIEK. A veru, bolo na čo pozerať! Tým, že súťaž krásy MISS CARAT TUNING nemá v pravidlách minimálnu výšku, vek, či iné obmedzenia, si na svoje prišli fanúšikovia širokej škály ženskej krásy.

Caratky sa predstavili v štyroch módnych prehliadkách. Nechýbali štýlové modely KALEDI, či zaujímavé spoločenské šaty PRESTIGE. Najviac však ohúrili dokonalými telami v rafinovaných plážových šatách, či sexy plavkách SHAKE !T.

Energická a temperamentná moderátorka LeRa dodala všetkým prehliadkám ten správny šmrnc a finalistkám aj potrebnú odvahu.

Porota v zložení: Zuzana Plačková – mediálny kouč finalistiek MISS CT, Lenka Zavažanová – BODYSLIM, Lucia Žofčíková – fotografka Caratiek, Lucia Slezáková – BEAUTY STUDIO IVANA CHRISTOVÁ, Vladimir Lekar – Your Hairstylist, Dorota Doris – kaledi.eu, Barbora Hrubanová – PLAYBOY slovakia, Slavomír Gibej – umelecký výtvarník, BUSTA.SK, Veronika Faturíková – Najkrajšie modelky.com, MISS SEXY VOICE CARAT TUNING 2016, Alena Chorvátová – auto a žena.sk,… to vôbec nemala ľahké.

Caratky sa naozaj snažili. Brunetky však triumfovali na plnej čiare!

Očarujúco krásna Karin Marková, ktorá svojim prirodzeným vzhľadom, nádhernou tvárou a dokonalou postavou, vyráža dych všade kde sa objaví, bola favoritkou všetkých porotcov. Okrem titulu kráľovnej krásy MISS CARAT TUNING 2017 si tiež odniesla titul MISS TIP CARAT TUNING 2017, za ktorý môže ďakovať čitateľom portálu topky.sk, ktorí za ňu hlasovali.

Najviac ocenení získala sympatická fitnesska Nikoleta Šubová, ktorá sa stala 1. VICEMISS CARAT TUNING, MISS BODYSLIM CARAT TUNING, MISS HAIRSTYLIST CARAT TUNING, MISS PLAYBOY CARAT TUNING a MISS KALEDI CARAT TUNING. Na treťom mieste sa umiestnila sexy Češka Veronika Suchá, ktorá je motoristkou telom i dušou a okrem titulu 2. VICEMISS CARAT TUNING 2017 a MISS PHOTOGENIC CARAT TUNING vytrela zrak všetkým na šprintérskej dráhe, kde vyhrala v kvalifikačnom závode a tiež sa predviedla aj ako odvážna driftérka. Raz darmo, Caratky sú skvelé baby! Najsympatickejšou finalistkou sa stala neuveriteľne fotogenická tmavovláska Diana Keszegová. Titul MISS BEAUTY CARAT TUNING získala prekrásna Paulína Vámošová – najmladšia, len 17 ročná finalistka a rusovláska Ivana Brestovanská vyhrala hlasovanie v MISS AUTA A ŽENA CARAT TUNING 2017.

Text: STEELART

Foto: iHASHTAG.eu, Lucia Žofčíková, archív

Video: EyeMedia Production – Marco Prochazka

 


Zatvoriť