Car at Tuning Party XV. 2018

19. apríla 2018 /

Car at Tuning Party XV. 2018 už po 15. krát klope na brány piešťanského letiska.
Dvojdňový motoristický festival otvorí svoje brány 15. júna o 12 hodine.

Už v piatok na majiteľov platných vodičských preukazov čakajú voľné šprinty na ¼ míle a tréningy driftérov z celého Slovenska ale aj zahraničia.

Nebude chýbať InDa Club stage s našlapaným LINE-UPom, kde 10 DJ´s bude valiť EDM, FUTURE HOUSE, TRANCE, TECHNO a DRUM AND BASS so všetkým, čo k tomu patrí do skorých ranných hodín. Pripravená bude fire show či CO2 show a vraj sa môžeme tešiť aj na prekvapenie! Na tomto stage-i zaznejú známe mená slovenskej scény elektronickej hudby ako Lukas DaLoop, Johnny de City alebo Velké Veci a ďalší .

V piatok podvečer na hlavnom stage-i si svoje premiérové vystúpenie na CAR at TUNING PARTY odbije raper Kali, taktiež sa predstaví Majself. Nebol by to Car at Tuning ak by chýbalo piešťanské hip-hopové trio Kontrafakt v zložený Ego, Rytmus, Anys .

O korunku kráľovnej motoristov sa bude uchádzať vo finále Miss Carat Tuning 2018 finálová desiatka krások. Finalistky sa počas večera predstavia v troch prehliadkach a o víťazkách rozhodne porota v zložený známych osobností slovenského šoubiznisu. Čerešničkou na torte bude Night Drift Exhibiton v podaní slovenskej drifterskej špičky .

Počas sobotného dňa vyvrcholia motoristické súťaže o najkrajšie auto v rámci Cars Fans Cup, ktorá patrí k najatraktívnejším na CaTP, taktiež spoznáme auto s najlepšou a najvýkonnejšou audio sústavou v súťaži Audio Cup Slovakia. Spoznáme šampiónov v šprinte na ¼ míle vo viacerých kategóriách do ktorých sa môže zaregistrovať každý a nebudú chýbať ani finálové battle drifterských špeciálov. Zároveň prebehne vyhodnotenie najpočetnejšieho a najštýlovejšieho klubového parkoviska.

Mužskému pohlaviu by nemal uniknúť ani sexy car wash alebo autogramiáda s finalistkami Miss Carat Tuning.
Počas celých dvoch dní budú psychopati v tom najlepšom slovazmysle z MOTOTV show predvádzať stuntriderske kúsky a pokúsia sa o ďalší Slovenský rekord.

Toto všetko Vás čaká na najväčšom motoristickom festivale Car at Tuning Party XV. 2018 počas dvoch dní na piešťanskom letisku v dátume 15. – 16. Júna 2018.

Vstupenky dostupné: http://bit.ly/chcem_listok_na_CARAT
Udalosť na FB: https://www.facebook.com/events/164932860876768/


Zatvoriť