Aneta PavlováMiss CARat Tuning 2016

Ambiciózna bio-fitnesska, ktorá zdolá všetky životné nástrahy. Odhodlanie, chuť na sebe pracovať a dosahovať nové ciele - to je naša blond Anetka!

Výška: 175
Váha: 61
Miery: 95-70-100

Záľuby:
Milujem šport, tanec, cestovanie, čítanie motivačnej literatúry, spoznávanie nových ľudí, kultúr, komunikáciu s ľuďmi, zdravý životný štýl, varenie. Na príprave pestrých a zdravých jedál si dám vždy veľmi záležať. Som energická, cieľavedomá žena. Takmer od malička sa venujem rôznym športovým aktivitám. Spomeniem atletiku, korčuľovanie, plávanie, kondičný box, latino tance, workout. Každý šport mi priniesol veľa zážitkov, skúsenosti. Príležitostne sa venujem modelingu od svojich 15 rokov. V súčasnosti sa aktívne a súťažne venujem naturálnej kulturistike, pravidelne navštevujem posilňovňu, vďaka čomu sa cítim každý deň silná a plná energie. Fitness sa stal mojim životným štýlom a závislosťou. Na prvom mieste je pre mňa zdravie, moja práca, ktorú milujem a ma napĺňa a samozrejme rodina. Aktuálne pracujem v oblasti marketingu automobilovej spoločnosti.

Prečo si sa prihlásila:
"Prihlásiť sa na MISS Carat Tuning a postúpiť do finále bol môj sen a taktiež istá výzva. Motorizmus, adrenalín, zábava, pódium, publikum, fashion show, nezabudnuteľné zážitky, zviditeľnenie sa, motivácia,... toto sú dôvody prečo som sa chcela dostať do finále MCT 2016. Nakoľko som v minulom roku neuspela v semifinále, bola to pre mňa o to väčšia motivácia tvrdo zapracovať na sebe počas roka a byť jednou z finalistiek tohtoročnej MISS Carat Tuning."

FINALISTKA Č.11 – ANETA PAVLOVÁ
“Milujem šport, tanec, cestovanie, čítanie motivačnej literatúry, spoznávanie nových ľudí, kultúr, komunikáciu s ľuďmi, zdravý životný štýl, varenie. Na príprave pestrých a zdravých jedál si dám vždy veľmi záležať. Som energická, cieľavedomá žena. Takmer od malička sa venujem rôznym športovým aktivitám. Spomeniem atletiku, korčuľovanie, plávanie, kondičný box, latino tance, workout. Každý šport mi priniesol veľa zážitkov, skúsenostÍ. Príležitostne sa venujem modelingu od svojich 15. rokov. V súčasnosti sa aktívne a súťažne venujem naturálnej kulturistike, pravidelne navštevujem posilňovňu, vďaka čomu sa cítim každý deň silná a plná energie. Fitness sa stal mojim životným štýlom a závislosťou. Na prvom mieste je pre mňa zdravie, moja práca, ktorú milujem a ma napĺňa a samozrejme rodina.
Prihlásiť sa na MISS Carat Tuning a postúpiť do finále bol môj sen a taktiež istá výzva. Motorizmus, adrenalín, zábava, pódium, publikum, fashion show, nezabudnuteľné zážitky, zviditeľnenie sa, motivácia,… toto sú dôvody prečo som sa chcela dostať do finále MCT 2016. Nakoľko som v minulom roku neuspela v semifinále, bola to pre mňa o to väčšia motivácia tvrdo zapracovať na sebe počas roka a byť jednou z finalistiek tohtoročnej MISS Carat Tuning.
Každý deň sa snažím prežívať naplno a s úsmevom na tvári, neustále pracovať na sebe, zdokonaľovať sa a napredovať. Samozrejme istým spôsobom chcem motivovať Caratových fanúšikov, aby neprestávali pracovať na akýchkoľvek svojich snoch tak ako ja, aby ich neodradila žiadna prekážka, ale práve naopak posunula vpred.
Áno, Ísť hore síce znamená stúpať a rásť, ale zároveň je to mnoho odriekania. Avšak s pevnou vôľou a sebadisciplínou „Nič nie je nemožné“. Treba si predovšetkým veriť a úspech sa dostaví. Riadim sa mottom: Nikdy sa nevzdávaj! ☺
 
foto: LSZ PHOTOGRAPHY
make-up: BEAUTY STUDIO IVANA CHRISTOVÁ
kolekcia: SHOP.STEELART – CARATKY 2016 ( čoskoro v predaji )
hairstyling: FREDERIC MORÉNO ( JIRKA BLATNÝ )
topánky, doplky: EWA MODA ( www.moda-ewa.sk )

Zatvoriť