Lenka Mošková – Miss Carat Tuning 2016 pozýva na casting!

28. februára 2017 /

Krásna ako bábika. To je asi najčastejšia definícia Lenky Moškovej zo Zlatých Moraviec, ktorá sa stala minuloročnou víťazkou krásy MISS CARAT TUNING.

Blonďavá bábika s dokonalými proporciami, ktoré sú dielom prírody. Dlhá hriva v aktuálne modernom ombré štýle, modré oči a skvelá povaha modernej kočky je kombinácia, ktorá Lenku katapultovala medzi najneprehliadnuteľnejšie víťazky tejto súťaže.

Výška: 163
Váha: 48
Miery: 93 – 62 – 89

Záľuby:
priatelia , večerný beh, tenis, fitness

Do súťaže sa prihlásila, pretože vždy túžila vynikať ..a práve MISS CARAT TUNING jej umožnila raketovo odštartovať zaujímavú kariéru fotomodelky, modelky a tiež aj  tváre TV JOJ v reality šou „Návštevníci,“ kde si Lenka počínala naozaj statočne a o výhru bojovala ako levica. Síce nevyhrala úplne, ale šikovne a rafinovane si uchmatla zaujímavú finančnú čiastku a teda sa jej účasť náramne oplatila. Lenka sa naozaj nebojí žiadnej výzvy. Absolvovala driftérsku jazdu, spolupracovala na mnohých zaujímavých akciách ako modelka, hosteska, či tvár podujatí, napr. ring girl  na MAJSTROVSTVÁCH SVETA W5 – MS v kickboxe, grid girl pre Trevor Racing v rakúskom RED BULL RINGu SPIELBERG, predvádzala na najväčšom svadobnom veľtrhu, fotila množstvo editoriálov a začala dostávať zaujímavé reklamné ponuky od mnohých značiek a e-shopov.
Byť CARATKOU sa jednoducho oplatí 🙂

O tom sa presvedčila aj Lenka Mošková, ktorá ešte pred troma rokmi zápasila so silnou nadváhou a dnes je už kráľovná krásy. Raz darmo, aj keď s výzorom bábiky, Lenka je silná osobnosť, ktorá sa v živote určite nestratí!

text: LeRa
foto: LSZ Photography, STEEART, archív L.M.


Zatvoriť