Už poznáme finalistky MISS CARAT TUNING 2016!

3. mája 2016 /

Súčasťou najpopulárnejšieho motoristického festivalu na Slovensku CAR AT TUNING PARTY bude tiež finále súťaže krásy MISS CARAT TUNING. CARATKY sa už poctivo pripravujú na veľkolepý program. A veru, vôbec to nemajú jednoduché. Musia pracovať na svojich postavách, naučiť sa správne komunikovať a vystupovať pred kamerou, starať sa o svoju pleť a vlasy, absolvovať náročné fotenia a trénovať choreografie.

Najzaujímavejšou súčasťou finále bude nepochybne séria dvanástich výtvarných diel, búst a odtlačkov, na ktorých budú CARATKY zvečnené v 3D prevedení luxusných, originálnych a hodnotných obrazov, ktorých autorom je známy, oceňovaný a jedinečný umelec Slavomír Gibej, ktorý na dielach pracuje už viac ako dva mesiace. Finalistky musia absolvovať vyše dvojhodinovú prípravu, v ktorej sú natierané odlievacou zmesou, na ktorú sa nanáša sádrovina, ktorá sa po stuhnutí následne postprodukčne upravuje, lakuje a dekoruje do finálneho diela. Náročný proces musia vydržať úplne bez pohybu, čo nie je vždy jednoduché pri rôznych sexi pózach, v ktorých sú zobrazované.

Starostlivosť o pleť, líčenie, správny výber kozmetiky má na starosti krásna Ivana Christová so svojim tímom. V BEAUTY STUDIU IVANA CHRISTOVÁ dievčatá absolvovali profesionálne poradenstvo a prakticky si vyskúšali aktuálne kozmetické novinky, oddýchli si s maskou na tvári a natrénovali si trendové denné líčenie. V celebritnom salóne BODYSLIM absolvujú CARATKY manikúru, pedikúru, čistenie pleti, aplikáciu mihalníc, farbenie obočia, solária a kolagénové solária. Skvelý a sympatický hairstylista Jirka Blatný CARATKÁM poradil vhodné strihy, farby a každej vyčaroval dokonalú korunu krásy počas fotenia novej kolekcie merchandisingu, ktorá bude čoskoro aj v predaji. V spolupráci s výrobcom štýlových plaviek a spodného prádla značky ADMIRAL vznikla séria moderných, extravagantných a športových modelov, ktoré boli CARATKÁM vytvorené priamo na mieru v korporátnych farbách festivalu CAR AT TUNING PARTY.

Medzi finalistkami vládne skvelá atmosféra, vznikajú nové kamarátstva a dievčatá sa tešia, že sa im dostáva toľko starostlivosti, pozornosti a že sú súčasťou toľkých zaujímavých aktivít.

 

Finálova zostava CARATIEK pre rok 2016:

FINALISTKY MISS CARAT TUNING:

1. Patrícia Skálová, Praha (ČR,) 170cm, Miery – 88/62/90 – modelka, fotomodelka, vizážistka

2. Romana Danišová Disart, Žarnovica, 170cm, Miery – 89/65/91 – tanečnica, choreografka, spisovateľka

3. Ivana Stotková, Bratislava, 170cm, Miery – 87/60/89 – študentka práva

4. Dominika Horníková, Veľká Lomnica, 165cm, Miery – 85/65/90 – študentka VŠ poľnohospodárska, tanečníčka

6. Kristína Kucianová, Banská Bystrica, 170 cm, Miery – 92/65/90 – bývalá reprezentantka v tenise, modelka

7. Lenka Mošková, Zlaté Moravce, 163 cm, Miery – 93/62/89 – čašníčka, krupiérka

8. Laura Leonie Wallen, Košice, 172cm, Miery – 85/67/91 – študentka, tanečníčka

9. Lucia Ďuráčiová, Horňany, 168 cm, Miery – 88/61/91 – redaktorka, pracuje ( regopnálny úrad verejného zdravotníctva

10.Lucia Holá, Hradná, 168 cm, 92 – 62 – 90 – materská dovolenka

11.Aneta Pavlová, Nová Dubnica, 175cm, Miery – 95/70/100 – naturálna kulturistika, fitness

12.Marína Raneta, Kišinov ( Moldavsko,) 180 cm, Miery – 89/62/90 – študentka VŠMU – husle, tanečníčka

 

 http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/5145/car-at-tuning-party-xiii

 


Zatvoriť